تشخیص ترکیدگی لوله

نشت یابی لوله آب و تشخیص دقیق ترکیدگی انواع لوله

خدمات نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی جدید در مجموعه تشخیص کار با کمک متخصصین و افراد با تجربه که سابقه ای بسیار طولانی و بالای 20 سال در ارائه خدمات لوله بازکنی دارند انجام می شود.

تضمین ما پیدا کردن نشتی آب و نم هست. پیدا کردن محل نشت و چکه آب از سقف همسایه ، دیوار همسایه ، حمام یا دستشویی آپارتمان خودتان و… را به ما بسپارید.

اگر اگر سقف همسایه پایینی شما چکه می کند به احتمال خیلی خیلی زیاد مشکل از ساخت منزل شما می باشد.

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله آب چگونه کار می کند؟

نشت یابی لوله آب

 

دستگاه نشت یابی لوله آب در ایران به صورت صوتی کار می کند امواج صوتی برای تشخیص محل ترکیدگی لوله آب ساخته شده. همان طور که می دانید حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می شود اگر لوله دچار ترکیدگی شود آب به شدت از لوله خارج می شود.

مهم نیست که چقدر آب از لوله خارج شده است شاید سوراخ بسیار ریزی در لوله ایجاد شده باشد . اگر میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم باشد این شدت خارج شدن آب از لوله باعث ایجاد صوت می شود که انسان قادر به شنیدن آن نیست و باید از دستگاه نشت یاب استفاده کرد.

 

حرفه ای ترین اکیپ تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب در تهران
تماس شبانه روزی 38 48 860 0912 پاییزی

شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: 26 68 58 44 021

 

 

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله آب تا چه عمقی امکان پذیر است؟

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب به کمک دستگاه صوتی تا حدود 40 سانتی متر به عمق زمین را تشخیص می دهد و نباید انتظار بیشتری از این دستگاه داشت.

مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار زیاد باشد و صوتی که ایجاد میکند با دستگاه قابل تشخیص باشد. این دستگاه قابلیت تشخیص نشت یابی در ساختمان و نشت یابی صنعتی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

نشت یابی لوله آب

 

دقت تشخیص دستگاه نشت یاب لوله آب چقدر است؟

این دستگاه ها یا محل را پیدا می کنند یا اگر پیدا نکنند با دقت کمتر از 10 سانتی متر نقطه سوراخ شده لوله آب را تشخیص می دهد.

پس از نشت یابی و پیدا کردن محل ترکیدگی لوله آب چه باید کرد؟

اگر نم و رطوبت به وجود آمده در ساختمان در اثر نشت یا ترکیدگی لوله آب باشد حتما باید قسمت سوراخ شده لوله را پیدا کرد و تعمیر کرد و یا شاید نیاز به عوض لوله کشی ساختمان باشد.

شاید چند سانتی متر از لوله را بشود عوض کرد یا کل لوله ساختمان را باید عوض کنید پس باید به خوبی نشت لوله را تشخیص داد.

 

هزینه رفع نشت لوله آب و ترکیدگی و تعمیر لوله کشی آسیب دیده چقدر است؟

قیمت و هزینه تعمیر لوله های آسیب دیده آب ساختمان بستگی به نوع لوله کشی ، عمق لوله کشی و میزان لوله کشی تعمیر و تعویض شده دارد و کارشناسان ما بعد از پیدا کردن نشت لوله قیمت را به شما می گویند و پس از رضایت مندی شما خدمات را شروع می کنند.

نشت یابی لوله آب

آیا می دانید علت نشتی آب از لوله های ساختمان چیست؟

• ترکیدگی لوله آب ، ترکیدگی لوله شوفاژ ، موتورخانه و فاضلاب جزء مشکلات است که برای ساختمان ها اتفاق میفتد چه ساختمان نو باشد یا قدیمی فرق ندارد و دلیل عمده آن به صورت زیر است:

• قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود.
• قرار گرفتن دو لوله با جنس متفاوت در کنار هم باعث واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس باعث نشتی می شود.
• انبساط و انقباض لوله ها فلزی آب گرم مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ که باعث نرم شدن آن می شود.
• افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها مخصوصا در شب که مصرف آب کم است و فشار لوله آب افزایش می یابد.
• اتصالات نا مناسب در لوله های پیلیکا و یا چند لایه

در بیشتر موقع محل دقیق ترکیدگی لوله واضح و مشخص نیست و آثار نم و رطوبت آن مشخص می شود که در این صورت باید از دستگاه تشخیص نشت یابی استفاده کرد.

نشت یابی لوله آب

مزایای دستگاه تشخیص نشت یابی لوله

امروزه با پیشرفت چشم گیر وجود ابزارهایی مانند دستگاه تشخیص نشت لوله و ترکیدگی و حتی ترک خوردگی درون لوله ها به راحتی امکان پذیر است.

با استفاده از این دستگاه بدون خرابی می تواند نشتی ساختمان شما را پیدا کند و می توان آن را تعمیر کرد. برای پیدا کردن نشت ساختمان بدون دستگاه باید قسمتی از ساختمان را تخریب کرد. با این دستگاه می توانید به راحتی محل را پیدا کرده و از نم و رطوبت خانه خلاص شد.

شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه و برای تشخیص لوله ها و نشتی دیوارها از این دستگاه استفاده می کنند که با وجود آن خرابی ساختمان کمتر است و کار بیشتر کارشناسان نشت آب راحت و آسان می شود.

 

روش کار با دستگاه تشخیص نشت یابی لوله آب

نشت یابی لوله آب

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به این صورت است که دستگاه مورد نظر دارای یک گیرنده و فرستنده امواج می باشد. این گیرنده و فرستنده داخل یک محفظه ی به شکل کپسول قرار دارد که این کپسول را باید به مکان مورد نظر حرکت دهید تا فرستنده نقطه مورد نظر نشت را پیدا کند.
این کار با روش های خاص کامپیوتری توسط دستگاه نشت یاب می تواند ترک و نشتی داخل لوله را مشخص کند.

 

چرا تشخیص نشت یابی لوله آب را با دستگاه باید انجام داد؟

امروزه با پیشرفت بسیار و وجود ابزارهای مناسب برای تشخیص نشت یابی با دستگاه راحت تر است و محل دقیق مورد نظر را به خوبی نشان می دهد. با این دستگاه دیگر احتیاج به خرابی ساختمان و هزینه اضافی و خیلی بالا نیست ولی می توان از این دستگاه به خوبی برای نشت یابی استفاده کرد.

متخصصان شرکت ما آماده اند که در اسرع وقت پس از تماس شما برای تشخیص نشت یابی لوله آب ، ترکیدگی لوله ، رفع نم و رطوبت را در همه ی نقاط تهران و البرز انجام می دهند و محل دقیق نشت یابی لوله آب را بدون خرابی کار خود را به خوبی انجام می دهند.

نشت یابی لوله آبرضایت شما آرزوی مجموعه تشخیص کار هست.

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی یکی از معضلات بزرگ برای افراد است که در اکثر مناطق مثل ساختمان ها ، برج های مسکونی ، منازل شخصی به وجود می آید.

شاید شما هم به این دردسر افتاده اید که نشتی لوله ی آب یکی از رایج ترین مشکل در ساختمان ها است که اگر توسط افراد کم تجربه و بدون امکانات ، اقدام به درست کردن لوله های نشتی کنند باعث آسیب بیشتر به بنای شما می شوند.

پس باید به متخصصان کاربلد مراجعه شود که بسیار دارای اهمیت است برای برطرف کردن نشتی لوله باید حداقل آسیب به بنا را با دستگاه مخصوص مادون قرمز و دستگاه های حرارتی محل دقیق را پیدا کرد تا بتوان در سریع ترین زمان با حداقل خرابی نشت را برطرف کرد.

در روش های قدیمی فرد می بایست برای نشت یابی لوله آب زمان زیادی صرف می کرد و چندین نقطه را تخریب می کرد تا محل مورد نظر را پیدا کند ولی حالا با پیشرفت تکنولوژی و تخصص کارشناسان در کمترین زمان نشت لوله های شما را شناسایی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به این شماره تماس حاصل فرمایید:

نحو کار با دستگاه پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی :

نشت یابی لوله آب

 

انواع مختلفی از این دستگاهای موجود از حرارتی گرفته تا دستگاهای که با امواج کار می کنند.

دستگاه های حرارتی:

این دستگاه های حرارتی نوعی حرارت سنج محیط و اطراف می باشد که دارای فیلترهای حرارتی متفاوت تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله از جمله: موتورخانه ، لوله های پکیج و… به راحتی از پشت دیوار و جاهای مختلف تشخیص می دهد.

 

دستگاه مادون قرمز:

این دستگاه مادون قرمز برای شناسایی محل مورد نظر در اعماق زمین استفاده می شود روش کار این دستگاه این گونه است که در بالا توضییح داده شد که دارای یک فرستنده و گیرنده است و با امواج محل نشتی را شناسایی می کند.

 

رفع نم و رطوبت در نشت یابی:

رفع نم و رطوبت یکی از مشکلات جدی مردم و ساکنین آپارتمان ها و منازل مسکونی است.

عوامل زیادی در به وجود آمدن آن نقش دارند و در صورت تشخیص ندادن و برطرف نکردن به موقع باعث خرابی های فراوان و جبران نا پذیری به منزل شما وارد می شود.

مثل : نم توالت ،نم دیوار ،نم سقف که یکی از رایج ترین آن است و یکی از مهم ترین آن تغییر رنگ و فرو ریختن گچ سقف و دیوار و ایجاد بوی بد رطوبت می باشد.

علت به وجود آمدن نم و رطوبت

به وجود آمدن نم و رطوبت در ساختمان ها به دلیل مختلفی ایجاد می شود که از جمله:

• نقص در تاسیسات لوله کشی ساختمان:

یکی از بیشترین علل به وجود آمدن نم و رطوبت است که مهم ترین آن می توان به سیستم آب و فاضلاب ، مشکل در تخلیه چاه و سرویس بهداشتی (توالت) یا حمام و وان ، سیفون تخلیه فاضلاب لباس شویی ، سینگ ظرفشویی ، اجرایی نکردن درست کفشور و غیره…می باشد.

ترکیدگی یا نشتی یابی لوله آب

• وجود مشکل در عایق ایزوگام و قیرگونی:

اولین علتی که به ذهن ساکنین می رسد وجود مشکل از عایق ، ایزوگام ، قیرگونی سقف و یا کف و سرویس بهداشتی یا حمام است که باعث رطوبت در منزل و غیره… می شود.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هرگونه اقدام و تخریب از متخصصان ما مشاوره رایگان بگیرید و به خوبی مشکل خود را حل کنید.

 

• استفاده نکردن از بندکشی و آب بندی مناسب کاشی:

یکی دیگر از مشکلات وجود نم و رطوبت استفاده نکردن از بندکشی است که در منازل و جاهای دیگر که نو ساخته شده در حمام ، بالکن و سرویس بهداشتی به وجود می آید که برای این مشکل می توان از درست کردن دوغاب و آب بندی درز بین کاشی ها استفاده کرد:

ابتدا سیمان سفید را الک کنید و با مقداری پودر سنگ مخلوط کنید و اگر پودر سنگ ندارید از گچ استفاده کنید و مقداری ماسه که این ماسه باعث افزایش استحکام در پودر سنگ و سیمان می شود.

این مواد را با مقداری آب ترکیب کنید و وقتی به شکل مایه خمیری (مثل دوغ) در آمد با کمک دستکش لابه لای کاشی ها ریخته شود و به خوبی پوشش دهید و بعد از 5 تا 10 دقیقه مواد که سفت شد اضافات آن را با کارتک بردارید.

 

حرفه ای ترین اکیپ تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب در تهران
تماس شبانه روزی 38 48 860 0912 پاییزی
شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: 26 68 58 44 021

 


نشت یابی شیرآلات:

نشت یابی لوله آب

 

نشتی لوله آب در بیشتر خانه ها اتفاق میفتد که می توان به آسانی آن را تعمیر کرد. اگر در هر 2 ثانیه یک قطره آب بچکد حجم زیادی از آب هدر میرود. در آشپزخانه ها از 4 نوع شیرآلات استفاده می کنند که از جمله: شیر آب تراکمی ، توپی ، دیسک های سرامیکی و کاتریجی استفاده می شود که هر کدام به نوع خاصی تعمیر می شود.


سوراخ شدن لوله آب و فاضلاب :علل و رفع (گرفتن سوراخ)

اصلی ترین مسئله این است وحشت زده نشوید اول شیر اصلی ورودی به لوله ای که نشت دارد را ببندید این شیر ممکن است در ابتدای لوله ای که دچار نشتی شده است وجود داشته باشد.

بستن شیر آب باعث توقف جریان آب می شود که به شما زمان فکر کردن و پیدا کردن راه حل را می دهد.

اگر تا چند روز دسترسی به لوله کش نداشته اید و خودتان وقت درست کردن آن را ندارید از چند روش برای تعمیر سریع لوله می توان انجام داد:

اول تشخیص دهید که محل دقیق نشت کجاست!
آیا سوراخ کوچکی ایجاد شده یا لوله شکسته است؟


از چندین روش می توان استفاده کرد:

سوراخ شدن لوله ها به ویژه لوله های فرسوده یک بحث رایج است اگر لوله های منزل یا محل کار شما دچار سوراخ شده شما می توانید با چسب نشت گیر دکتر پایپ که محصول کشور کره جنوبی است بدون نیاز به لوله کش در کمتر از یک ساعت آن را تعمیر کنید که مزایای آن عبارتند از:

• قابل کاربرد برای انواع لوله ها
• مقرون به صرفه بودن نسبت به روش های دیگر تعمیر لوله
• آموزش آسان در اجرا
• عدم وارد شدن تنش های مکانیکی به محل نشتی و با تنش این نوع چسب شکاف حاصل نمی شود.

روش استفاده از دکتر پایپ در زیر توضیح داده می شود:

ابتدا مسیر جریان آب را قطع کنید و محل نشت آب را خوب خشک کنید.
دستکش را بپوشید.
خمیر آپوکسی را کاملا ورز دهید و مخلوط کنید تا کاملا یکدست و خاکستری شود.
خمیر را روی محل نشت فشار دهید آن را در محل نشتی بمالید که از هر طرف 5 سانتی متر گسترش یابد.
10 دقیقه به خمیر استراحت دهید تا خوب خشک شود.


نوار را روی لوله طوری بپیچانید که لایه های رویی نوار روی سطح لوله قرار بگیرد توجه کنید که گسترش نوار بر روی لوله حداقل 5 سانتی متر باشد و هر لایه نوار حداقل 30 در صد از لایه قبلی هم پوشانی شود و موقع پیچیدن نوار محکم بکشید تا به خوبی به سطح لوله بچسبد.

 

خدمات ما به شما :

• رفع گرفتگی توالت با دستگاه تراکم هوا
• تشخیص ترکیدگی لوله آب ونشت آب و فاضلاب
• تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله موتور خانه
• تعمیر لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی
• نشتی یابی لوله آب و فاضلاب
• از بین بردن بوی بد فاضلاب که به دلایل مختلف به وجود آمده
• رفع نم ، چکه و از بین بردن رطوبت دیوار کف و سقف ساختمان

 

شماره تماس همراه: 09128604838 پاییزی

شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: 26 68 58 44 021

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با کارشناس