تشخیص ترکیدگی لوله

نشت یابی لوله فاضلاب با کمک بهترین سرویس کاران

نشت یابی لوله فاضلاب و رفع نم و رطوبت از لوله های ترکیده و آسیب دیده منازل و ادارات و ترمیم دیواره ها و سقف توسط تشخیص کاران حرفه ای و متخصص این کار انجام می شود.

می توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری از کارشناسان حرفه ای ما کسب کنید.

کلیه خدمات را با ضمانت بهترین کیفیت و سریع‌ترین زمان ارائه می کنیم.

 

هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام کار با بهترین کیفیت است.
شماره تماس: 09128604838
شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: 26 68 58 44 021

 

 

در صورتی که لوله های فاضلاب دچار آسیب دیدگی و ترکیدگی شدند و محل ترکیدگی مشخص نبود به کمک دستگاه تشخیص نم و رطوبت محل دقیق ترکیدگی لوله را شناسایی می کند و نسبت به رفع نم آن از یک متخصص کمک بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع نم بدون خرابی ، عایق کاری لوله ها با مواد نوین و نانو اقداماتی است که کارشناسان و متخصصان این سرویس تمام تلاش خود را برای بهتر انجام دادن و بالا بردن کیفیت کار انجام می دهند.

نشت یابی لوله فاضلاب

 

مشخص نبودن محل بروز نشتی:

شما از یک راه بسیار راحت و آسان می توانید متوجه ترکیدگی و نشتی در لوله های منزلتان شوید و تنها راه آن هزینه بسیار بالا قبض آب است. ولی هیچ نشانه ای در سقف و دیوار ها و مخصوصا محلی برای شک کردن ترکیدگی و بروز نشت آب ندارید. احتمال دارد محل بروز نشتی آب فاضلاب در کف ساختمان باشد.

در این حالت شما نیاز به نشت یابی لوله فاضلاب حرفه ای تری دارید. تا بهره گیری از تجربیات و تضمین محل عبور لوله ها و اتصالات و… نسبت به پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله را اقدام کند.

در بعضی مواقع نم زدن دیوار و یا سقف و حتی کف جای که ترکیدگی انجام شده را مشخص می کند و تشخیص کار با کمک دستگاه دقیق تر لوله ترکیده را مشخص می کند. تا در هنگام ترمیم لوله کشی و رفع نم و رطوبت به میزان کمتری خراب می شود. در مواقعی لازم به کندن دیوار نیست و تشخیص کار با مواد خاصی که به مواد نانو معروفند و … مشکل نم و رطوبت دیوار و یا نم سقف را رفع می کنند.

 

تجهیزات و مصالح نشت یابی لوله فاضلاب:

در هنگام عملیات تشخیص ترکیدگی لوله و یا نشت یابی لوله فاضلاب و رفع نم و رطوبت به وجود آمده ممکن است نیاز به دستگاه ها و تجهیزات و مصالح خاصی برای بنایی و…. باشد. حتی کارگر و نیروی انسانی برای برای کار احتیاج باشد. در این صورت این موارد نیز در شکل دهی هزینه نهایی کار موثر است.

نشت یابی لوله فاضلاب

 

ترکیدگی لوله فاضلاب چگونه اتفاق می افتد؟

لوله های فاضلاب یا لوله کشی ساختمان در زمستان ممکن است دچار یخ زدگی شود و لوله یخ زده احتمال ترکیدگی و نشتی لوله فاضلاب در آن ها بسیار بالاست و همچنین اگر عمر لوله بالا باشد به مرور زمان لوله ها دچار پوسیدگی می شوند. لوله های پوسیده بسیار آسیب پذیر می باشند و ممکن است ترک بردارند و باعث نم و رطوبت در دیوار و سقف گردد.

توجه کنید که اگر عمر لوله های ساختمان بالا است حتما چند وقت یک بار این لوله ها را چک کنید. در صورت گرفتگی لوله های پوسیده به هیچ عنوان این لوله ها را فنر نزنید. با این کار سبب شکستن لوله می شوید. این کار باعث بروز فرسودگی در اتصالات لوله ها ، که بستگی به کیفیت لوله کشی اولیه و استفاده از مواد اولیه مناسب دارد که باعث بروز نشت آب می شود.

 

نشت یابی لوله فاضلاب با دستگاه:

نشت یابی لوله فاضلاب با دستگاه امری ضروری است. چرا که بوی نم و رطوبت برای سلامتی انسان بسیار مضر است. توجه داشته باشید برای رفع نم و رطوبت حاصل از نشتی لوله فاضلاب ابتدا نیاز به یک نشت یاب حرفه ای است که با استفاده از دستگاه تشحیص نشت یابی لوله آب می توانید محل دقیق و یا حتی نقطه ای لوله ترکیده را پیدا کند.

با رفع نم زدگی و برطرف کردن ترکیدگی یا پوسیدگی لوله که بیشتر در مواقع پوسیدگی لوله کشی مجدد انجام می دهند در مواردی که لوله آسیب کمی دیده باشد با استفاده از مواد نانو یا …. لوله ای که نشتی می دهد را تعمیر می کنند.

نشت یابی لوله فاضلاب

 

نشت یابی لوله فاضلاب و آب:

لوله ها از وسایل ضروری تأسیسات ساختمان ها هستند که استفاده فراوانی دارند که برای انتقال آب و مورد استفاده قرار می گیرند. اما با تمام مزایایی که برای انتقال دارند، معایبی ازجمله نشتی، گرفتگی، ترکیدگی را با خود به همراه دارند.

شما باید علائم مربوط به هر یک از این اتفاقات را بدانید تا در صورت بروز هرکدام در سریع ترین زمان ممکن نسبت به نشت یابی, باز کردن لوله فاضلاب ، تشخیص ترکیدگی لوله ، خدمات لوله بازکنی و اقدامات لازم را انجام دهید.

 

نشت یابی هنگامی که یک لوله فلزی یا غیرفلزی که حامل جریان با فشار آب باشد و مورد آسیب دیدگی می شود. به اصطلاح می گوییم دچار نشتی شده و آب با فشار از محل آسیب دیده خارج می شود.

 

شماره تماس همراه: 09128604838 پاییزی

شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: 26 68 58 44 021

اگر شما نمی خواهید درگیر مسائل مربوط به نشت یابی لوله فاضلاب و آب شوید. باید از عوامل مختلف نشتی آب آگاهی لازم را داشته باشید:

 

1- ترکیدگی لوله در بسیاری از موارد مشاهده شده افراد با دیدن قبض آب خود بسیار متعجب می شوند و می گویند میزان مصرف با مبلغی که در قبض نوشته شده هیچ گونه مطابقتی ندارد. در صورت مشاهده این اتفاق احتمال ترکیدگی، سوراخ شدن و در یکی از لوله های داخل ساختمان باعث نشت آب شده و هزینه ای که باید برای آب بپردازید به خاطر همین آب به هدررفته می باشد. اما نگران نباشید ما در ادامه این مطلب راه های تشخیص ترکیدگی لوله را برای شما شرح می دهیم.

2- کولر آبی هرماه یک بار شیلنگ های آب رسانی کولر را بررسی کنید. زیرا با آسیب دیدگی و پوسیدگی آن ها مقدار زیادی آب به هدر می رود.

3- شیرهای آب قدیمی واشر مغزی شیرهای آب ممکن است به علت باز و بسته شدن زیاد به مرور زمان صدمه دیده و آب از آن ها چکه کند. در صورت مشاهده چکه کردن آب از شیر باید آن شیر یا مغزی اش را تعویض کنید.

4- شیرهای آب اهرمی مغزی این شیرها براثر ورود ذرات سنگ و یا رسوبات مختلف آسیب می بینند و لازم است که مغزی آن ها تعویض شوند.

5- سیفون توالت عملیات نشت یابی لوله فاضلاب در توالت های ایرانی و فرنگی زمانی نیاز به تعمیر دارد که فلاش تانک آسیب دیده باشد که در این صورت مقدار زیادی آب هدر می رود. این نوع نشتی ممکن است هیچ گونه اثری از خود باقی نگذارد. زیرا آب مستقیم از مخزن فلاش تانک به چاه وارد می شود و شما متوجه آن نمی شوید.

 

نشت یابی فلاش تانک

برای نشت یابی فلاش تانک توالت ایرانی شما می توانید چند قطره جوهر داخل آب مخزن بریزید و در واقع آب داخل مخزن را رنگی نمایید. حال در صورت وجود هرگونه نشتی در شناور، اجزای دیگر و آب به داخل چاه، مسیر آب رنگی را به صورت خطی بر روی سطح کاسه مشخص می شود و با چک کردن پی در پی در ساعات مختلف می توانید عملیات نشت یابی را انجام دهید.

نشت یابی در سیستم توالت فرنگی مقداری پیچیده است. زیرا در صورت نشتی اصلا نشان نمی دهد و آب را به داخل چاه می فرستد. برای نشت یابی سیفون توالت فرنگی شیر فلکه ورودی آب تمام واحدها را ببندید و سپس یکی یکی آن ها را باز کنید با چک کردن کنتور آب وسیله خراب را پیدا کنید.

نشت یابی لوله فاضلاب

 

چه نکاتی را باید در مورد نشت یابی لوله فاضلاب بدانیم:

• دستگاه تشخیص نشت یاب لوله فاضلاب
• مزایای استفاده از دستگاه تشخیص نشت یاب چیست؟
• چگونه متوجه شویم که ساختمان دارای نشت لوله است؟
• نشت یابی لوله انتقال فاضلاب
• نشت یابی شیر آلات
• نشت یابی آب در توالت
• دستگاه نشت یابی حر فه ای
• نوار چسب برای نشت یابی لوله آب و فاضلاب

 

دستگاه تشخیص نشت یاب لوله:

این دستگاه صدایی که از جریان آب در هنگام شکستگی و یا ترکیدگی لوله آب را تشخیص می دهد، از روی سطح زمین مثل کف حمام و غیره… قرار می گیرد و عمل دقیق را شناسایی می کند.

بدون تخریب و عیب در لوله این کار انجام می شود و در عیب یابی ، لوله ها باید طوری باشند که صدای نشت آب به دستگاه برسد که این مورد بستگی به جنس لوله ، میزان ترکیدگی لوله و فشار آب دارد.

 

نشت یابی لوله فاضلاب در تهران:

اگر چه لوله کشی آب و فاضلاب عمل عادی و پیش پا افتاده به نظر می رسد. ولی در صورتی که طبق اصول صحیح انجام نشود ، علاوه بر این که از نظر اقتصادی ممکن است ضرر و زیان به بار آورد همچنین باعث مشکلات زیادی در ساختمان و اعضای منزل نیز می شود .

به همین دلیل تعمیرات لوله کشی ساختمان مانند تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی باید طبق نقشه صحیح و عملی انجام گیرد.

یکی از بهترین و کارآمد ترین روش های نشت یابی لوله فاضلاب و آب و تشخیص نشتی توسط دستگاه نشت یاب انجام می شود. البته کار با دستگاه نشت یابی نیاز به داشتن علم و تجربه کافی می باشد.

 

روش کار1:

در این روش اول محل نشت توسط سرویسکاران ایران لوله بازدید وسپس بادستگاه نشت یاب بررسی میشود، سرویسکاران ایران لوله با داشتن علم وتجربه کافی وابزار کارمناسب بدون تخریب و کنده کاری محل، علت نم و نقطه نشت لوله آب یا فاضلاب را مشخص می کنند. از نم و رطوبت یا چکه که در خیلی از موارد در پیدا کردن جای دقیق ان ناتوان بودید این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد.

 

روش کار2:

تعمیر محل نشت آب

بعد از مشخص شدن محل نشتی لوله توسط سرویسکاران انجام می شود هزینه دقیق ترمیم و برطرف کردن نشتی صورت می گیرد.

 

چه زمانی به حضور یک متخصص در زمینه لوله کشی نیازمندیم؟

علاوه بر این که هنگام ساخت و ساز ساختمان برای لوله کشی ساختمان یک متخصص باتجربه و متعهد نیاز دارید. هنگامی که دچار مشکلات مختلف در مورد لوله کشی ساختمان شدید با لوله کش یا لوله بازکن با تجربه تماس بگیرید.

اما در بعضی موارد در تاسیسات ساختمان با مشکلاتی مواجه می شوید که متوجه علت مشکل نمی شوید. در صورت مواجه شد با مشکلاتی که در ادامه بیان می کنیم احتمال ایجاد شک در لوله کشی ساختمان بسیار زیاد است پس نیاز به کمک لوله کش دارید.

• فشار آب پایین
• گرم نشدن آب
• گرفتگی لوله ها
• ترکیدگی لوله

 

 

حل مشکل کم آبی با کمک دستگاه نشت یاب لوله فاضلاب و آب

فشار کم آب به دلیل نشتی لوله:

کم آبی در بعضی موارد مربوط به لوله های آب ساختمان است. به دلایل مختلف که از جمله زنگ زدگی لوله ها، رسوب مواد معدنی موجود در آب و خراش، شکستگی و ترکیدگی لوله می باشد.

که بعضی نشتی مشخص نیست که منجر به خسارتهای زیادی از جمله هدر رفتن آب در شرایط بحرانی کم آبی این روزها و تحمل هزینه های سنگین مصرف آب می شود. دلیل چکه کردن سینک‌ ظرفشویی و دوش‌ حمام، همیشه به آسانی پیدا نمی‌شود.

مسدود شدن لوله‌ها، موارد مربوط به مصارف شهری و طراحی ضعیف لوله‌ها می‌تواند بخشی از تعمیرات فشار آب پایین باشد. یک فرد حرفه‌ای در لوله‌ کشی آب قادر خواهد بود که اصل مشکل شما را شناسایی کند و یک راه حل مناسب را پیدا کند. تلاش برای کشف یک مشکل مربوط به فشار پایین می‌تواند به خانه و لوله‌های فاضلاب آسیب بزند.

نشت یابی لوله فاضلاب

 

آب گرم نمی شود:

گرم نشدن آب تنها به دلیل خرابی آبگرمکن نیست. نقص در گرمای آب می‌تواند از موضوعات مختلفی ناشی شده‌ باشد که جزئی ترند یا مشکل بزرگی وجود دارد و هزینه زیادی در بر می گیرد. حتی اگر مطمئن هستید که آبگرم کن مشکل دارد بهتر است از یک تعمیرکار آبگرمکن کمک بگیرید تا آسیبی به بخش های مختلف آن وارد نشود.

 

نصب تجهیزات اصلی لوله کشی آب:

برای نصب این تجهیزات هم بهتر است از یک لوله کش با مهارت و تجربه کافی استفاده کنید. شیرهای تقسیم، پمپ های فشار و یا مخازن انبساط اگر به درستی نصب و راه اندازی نشوند هزینه های سرسام آوری را برای رفع کردن خسارت هایی که وارد می‌کنند به شما تحمیل خواهند کرد.

 

ما کلیه خدمات را با ضمانت و بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ارائه می دهیم. هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام کار با بهترین کیفیت است.

برای نشت یابی لوله فاضلاب و آب منزل و ساختمان می توانید با این شماره تماس بگیرید.
شماره تماس: 09128604838
شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: 26 68 58 44 021

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با کارشناس