تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران یکی دیگر از مهم ترین خدمات رفع نشتی لوله با دستگاه در سراسر تهران و البرز می باشد. ارائه خدمات در کمتر از نیم ساعت به محل مورد نظر با تعرفه کمتر از نرخ اتحادیه از ویژگی های سایت تشخیص کار می باشد.

شما هم احتمالا یکی از نفراتی هستید که روزانه با مشکل ترکیدگی لوله و بروز نم و رطوبت مواجه شده اید و نگران بنا، لوازم و اثاثیه خود هستید که مشکل و آسیبی به آن ها وارد نشود. پس درتشخیص کار همراه ما باشید.

می توانید برای تشخیص ترکیدگی و نم و رطوبت ساختمان خود با ما تماس بگیرید. این قول را به شما می دهیم که کارشناسان ما به بهترین شکل در سخت ترین حالت هم مشکل شما را حل می کنند.

 

 • این قول را می دهیم که قیمت پیشنهادی ما بهترین و منصفانه ترین قیمت است .
 • این قول را می دهیم بهترین و با تجربه ترین اکیپ را برای نشت یابی به محل شما بفرستیم .
 • این قول را می دهیم از لحظه تماس در سریع ترین زمان خود را به شما برسانیم.
 • این قول را می دهیم در انتهای کار محل را تمیز تحویل دهیم .

ابزارهای تشخیص ترکیدگی لوله چه کمکی به ما می کنند؟

گاهی اوقات ممکن است پیدا کردن محل نشت برای شما یا لوله کش شما کار خیلی سختی باشد و نتواند این کار را انجام دهد. همچنین می تواند به دلیل وجود موانعی مانند کف پوش ها، کاشی و سرامیک، دیوارها یا کابینت باشد.

اینجا جایی است که تشخیص ترکیدگی با دستگاه در جنوب تهران می تواند بیشتر مفید باشد. چرا که تجهیزات تشخیص ترکیدگی و نشت به صورت مدرن برای پیدا کردن محل نشتی در ساختمان بدون نیاز به هیچ گونه تخریبی مشکل شما حل می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران:

تشخیص محل ترکیدگی لوله همیشه آسان و راحت نیست. بعضی وقت ها در جایی مخفی می شوند و اصلا اثری از نم و رطوبت نیست. با وجود این که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه از روش های پیشرفته برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله ها است.

با این حال کارهایی وجود دارند که شما می توانید برای تشخیص آن‌ها انجام دهید. این نکات را امتحان کنید. می توانید با ما تماس بگیرید تا محل ترکیدگی لوله را پیدا کنیم و به راحتی آن را تعمیر کنیم.

وقتی می خواهید یک ترکیدگی و نشتی را در لوله های آب پیدا کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که هوشیار باشید. با دقت نگاه کنید و به دقت گوش دهید. به دنبال این نشانه ها باشید:

 1. صدای آبی که در حال جریان است را گوش دهید، ولی آب از هیچ جایی از خانه خارج نمی شود. اما قبل از این که به نتیجه‌گیری برسید، مطمئن شوید که آبی در خانه باز نیست. لباس شویی روشن نباشد. سیفون دستشویی شاید در حال پر شدن باشد. این ها باعث می شوند که صدای آب که به سمت ساختمان می رود این صدا را ایجاد کند. اول از همه این موارد را چک کنید.
 2. کنتور آب شما استفاده بالایی را نشان می دهد. اما شما از آب استفاده بیشتری نکرده اید. شما می توانید به سمت کنتور آب بروید و عدد آن را یادداشت کنید.
  برای ساعتی اصلا از آب استفاده نکنید. مطمئن شوید که آبی در حال استفاده نیست که ممکن است آن را فراموش کرده باشید. یک ساعت صبر کنید و دوباره عدد روی کنتور آب را بررسی کنید. اگر مقدار آن تغییر کرد، احتمالا در جایی از خانه نشتی وجود دارد.
 3. مبلغ قبض آب شما بیشتر از چیزی که مصرف می کنید آمده است. در این مورد به خوبی فکر کنید که آیا بیش ازحد معمول از آب استفاده کرده اید. گرد گیری داشته اید؟ آیا مهمانی های شبانه دارید؟ باغچه را آبیاری کرده‌اید؟ آیا به همسایه بغلی برای ساخت خانه آب داده اید؟

اگر به نظر می رسد که استفاده آب شما بیشتر شده است، اما شما نمی دانید که این آب کجا استفاده شده، پس ممکن است یک نشتی و یا ترکیدگی در لوله‌کشی آب خود داشته باشید. باد خیلی سریع به یک فرد متخصص در تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله را خبر کنید.

تشخیص ترکیدگی و نشتی آب در جنوب با دستگاه :

آیا در تشخیص محل دقیق نشتی لوله و یا ترکیدگی لوله آب به مشکل برخورده اید؟

آیا افرادی را برای تشخیص محل ترکیدگی به محل آورده اید اما از پیدا کردن محل نم و نشت یابی نا امید شده اید؟

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله ها یکی از مشکلات رایج افرادی است که در مجتمع ها، ساختمان ها، برج های مسکونی و منازل شخصی زندگی می کنند. اگر خود یا یکی از اقوام و دوستانتان در رنگ دیوار یا سقف منزل تغییری دیده است و یا این که لوله ای ترکیده است، می توانید با بررسی کنتور و میزان رطوبت دیوارها به نتیجه ای برسید .

نشت یابی لوله آب با دستگاه جنوب تهران:

 1. رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی با دستگاه تراکم هوا
 2. تشخیص علت و از بین بردن بوی بد فاضلاب که به علت های زیادی به وجود می آید.
 3. رفع نم و چکه آب و از بین بردن کامل رطوبت در دیوار کف، سقف و … در ساختمان
 4. تشخیص ترکیدگی در کل ساختمان مثل سقف ، انباری ها ،راه پله ها و… انجام می شود.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یاب:

این دستگاه صدایی که از جریان آب هنگام شکستگی یا ترکیدگی لوله آب به وجود می آید را با استفاده از گیرنده ای که روی سطح (مثلا کف توالت یا…) قرار می گیرد تشخیص می دهد و به ما کمک می کند که محل دقیق ترکیدگی لوله آب را تشخیص دهیم.

و این کار بدون تخریب و عیب یابی انجام می شود و البته جنس لوله و میزان ترکیدگی لوله و فشار آب در عیب یابی با دستگاه بسیار موثرند و ترکیدگی باید به گونه ای باشد که صدای نشت آب به دستگاه برسد.

مزیت های دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله:

بزرگترین مزیت استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب این است که به صورت دقیق محل نشتی یا ترکیدگی را پیدا می کند. در رفع این مشکل نیازی به کندن و تخریب ساختمان نیست که این امر بسیار دارای اهمیت است.

نکته دیگر این است که هزینه کمتری دربر دارد و در زمان صرفه جویی می شود. بهترین امتیاز دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله، شناسایی دقیق محل ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب و کندن نقطه ی مورد احتمال در کمترین زمان ممکن است.

اگر این کار به صورت سنتی انجام می شد باید ساختمانتان را تخریب می کردید و با یک بار کندن نمی شود نقطه مورد نظر را پیدا کرد. باید جا به جای خانه را تخریب می کردند و نشتی یا ترکیدگی را تشخیص دهند.

این کار هم خسارات بالایی را دربر داشت و زمان زیادی باید صرف می شد. اما با آمدن این دستگاه پیشرفته دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه زیاد نیست. می توانید از این دستگاه برای تشخیص ترکیدگی و نشتی خانه و محل کار خود استفاده کنید.

 

دستگاه نشت یابی لوله چونه کار می کند؟

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در حقیقت بر اساس امواج کار می کند. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یا نشت یاب به کمک گیرنده ای قوی و فوق حساسی که دارد حتی کوچک ترین امواجی بر اثر ترکیدگی لوله و یا نشت لوله ایجاد شده را دریافت کرده و شناسایی می کند آن هم بدون نیاز به تخریب و بررسی مستقیم ترکیدگی لوله ها را شناسایی می کند.

 

سوالات متداول در مورد تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران:

چرا با به وجود آمدن ترکیدگی لوله باید با تشخیص کار تماس گرفت ؟

به دلیل این که یک تشخیص کار حرفه ایی با کمترین هزینه و خرابی و با صرف کمترین زمان علت ترکیدگی و علت ترکیدگی را مشخص و مشکل را بر طرف می کند.

آیا هر شخص یا شرکتی که در زمینه ساختمان و تاسیسات فعالیت می کند می تواند در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران و کل تهران خدمات با کیفیت انجام دهد ؟

خیر ، تشخیص ترکیدگی لوله زیر مجموعه تاسیسات اما یک تخصص به حساب می آید و فرد باید سال ها در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله فعالیت داشته باشد تا به یک تشخیص کار مجرب و با مهارت و تجربه بالا تبدیل شود، با وجود پیش رفت روز افزون تکنولوژی اما همچنان تجربه یکی از بالا ترین مهارت ها در هر کاری است.

 

علت به وجود آمدن نشتی در لوله آب و فاضلاب:

 • فشار بیش ‌از اندازه آب در سیستم لوله کشی ساختمان به دلایل مختلف
 • فرسوده و قدیمی بودن سیستم لوله کشی ساختمان ها
 • یخ زدن لوله‌های بدون عایق در فصل سرما یا لوله کشی های حیاط که در عمق زمین نباشند.
 • ممکن است نشتی آب و رطوبت از ساختمان همسایه باشد. برای تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله آب باید از متخصص با تجربه در این مورد کمک بگیرید.
 • زنگ زدگی لوله های آهنی گالوانیزه: در گذشته معمولا از لوله های آهنی گالوانیزه برای لوله کشی ساختمان و شوفاژ استفاده می شد. که با گذشت زمان ممکن است لوله ها زنگ بزند و از بین برود. که این مورد باعث نشت نم و رطوبت می شود.
 • نشت مواد شیمیایی به اطراف لوله های فلزی باعث واکنش های شیمیایی شده و باعث پوسیده شدن در لوله ها می شود.
 • ممکن است لوله کش غیرحرفه‌ای در هنگام حدیده کردن (در ابتدای لوله با دستگاه حالت شیارهای پیچ شکل می گیرد) اتصالات لوله های آهنی، آن را بیش‌ ازحد استاندارد حدیده کرده باشد. زمانی که فشار آب زیاد باشد، باعث نشت آب از محل اتصالات لوله می شود.
 • اگر لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان به طور استاندارد انجام نشده باشد. گاهی اوقات ممکن است به علت منقبظ و منبسط شدن لوله های آب گرم، از اتصالات لوله ها، آب نشت کند.
 • استفاده از لوله های آب و فاضلاب غیراستاندارد و بی کیفیت در لوله کشی ساختمان.
 • همچنین اجازه دادن لوله کشی ساختمان به افراد لوله کش آماتور، احتمال نشتی آب در آینده را افزایش می‌دهد. چون لوله کش غیرحرفه ای استانداردهای لوله کشی ساختمان را رعایت نمی کند و تجربه کافی در این مورد ندارد.

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله عبارتند از:

 1. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک (Acoustic) دیجیتالی
 2. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک (Acoustic) عقربه دار
 3. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک شبکه ی آب
 4. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رادیوییِ شبکه ی آب

مهم ترین خدمات تشخیص نشت و ترکیدگی در جنوب تهران در سایت تشخیص کار:

تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب و انجام کلیه تغییرات مانند : تبدیل لوله کشی به رو کار و یا توکار، بنا درخواست شما

 • انجام کلیه امور بنایی از قبیل کاشی و سرامیک کاری و تعمیرات مربوطه
 • تشخیص نشتی یابی لوله و آب شوفاژ و تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران و آب و فاضلاب در چاله آسانسور
 • تشخیص ترکیدگی و تشخیص ترکیدگی لوله های موتورخانه و پکیج
 • تعمیر لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی
 • تبدیل و تعویض توالت فرنگی و ایرانی و تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه چقدر است؟

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با توجه به جنس لوله و نوع کار و متراژ جایی که باید بررسی شود متفاوت است. تشخیص ترکیدگی لوله با توجه به نوع کار شما قیمت داده می شود که البته ما تضمین می کنیم کمترین هزینه بابت نشت یابی لوله از مشتری بگیریم و بعد از تماس ما به شما قیمت آن را با توجه به مشکلتان با شما در میان می گذاریم.

 

 

مناطق تحت پوشش خدمت رسانی در سایت تشخیص کار:

 • تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در مرکز تهران

اگر شما هم مایلید محل دقیق و علت نشتی لوله ها را بررسی و در سریع ترین زمان و کم ترین هزینه اقدام به رفع نشتی کنید توصیه می کنیم همین حالا با کارشناسان سایت تشخیص کار تماس بگیرید. متخصصان ما برای برطرف کردن نشتی ابتدا با دستگاه های مخصوص ( نظیر مادون قرمز و دستگاه های حرارتی ) محل دقیق نشتی را شناسایی می کنند و در سریع ترین زمان و با حداقل تخریب نشتی را برطرف می کنند.

متخصصان ما آماده هستند تا در سریع ترین زمان ممکن بعد از تماس شما در محل مورد نظر حاضر شده و نسبت به تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله با دستگاه های پیشرفته دررفع آن اقدام کنند.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =