تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی | ارزان و تضمینی

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در سایت تشخیص کار به عنوان هدف اصلی سایت ما هست. با داشتن بیش از 200 پرسنل در سراسر تهران و البرز توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان را به خاطر سرعت بالا در سرویس ها و خدمات با کیفیت دریافت کنیم.

سوالی که فکر بیشتر مردم را به خود مشغول کرده این است که ساختمان های تازه ساخته و نو چرا لوله های آن دچار ترکیدگی می شود!!!!

می توان گفت بیشتر افرادی که کارشان لوله کشی آب است دانش فنی و مهارت در این کار را ندارند و در مورد لوله هایی که در ساختمان ها و مجتمع ها استفاده می کنند هیچ اطلاعاتی ندارند و این باعث بروز مشکل می شود در ادامه برای شما توضیح می دهیم.

نوع ضمانت سایت تشخیص کار برای خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

سایت تشخیص کار برای اولین بار در بین تمامی سایتهای خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی لوله آب خدمات جدیدی را در دستور کار خود قرار داده است.

در صورتی که از خدمات دهی سایت تشخیص کار راضی نبودید می توانید از خدمات رایگان دوباره مجموعه ما استفاده کنید. خدمات رایگان ما در صورت خرابی دوباره انجام خواهد شد.

1: سرعت انجام خدمات بعد از تماس

بعد از تماس شما با واحد پشتیبانی برای اطلاع دادن در مورد خرابی دوباره ما در اسرع وقت برای شما نیروی کار خود را اعزام می کنیم.

2: ارجحیت شما به نسبت سایر مشتریان

تمامی مشتریان قبلی ما دارای اعتبار خاصی بین نیروهای ما هستند و اگر مشکلی برای مشتریان قدیمی ما رخ دهد آنها در ارجحیت به نسبت سایر تماس های شرکت هستند.

3: توصیه های سرویس کار در حین خدمات

سرویس کاران ما همیشه سعی می کنند که در هنگام خدمات تشخیص ترکیدگی لوله نکات مهمی برای جلوگیری از خرابی و نشت یابی های احتمالی بعدی به شما خواهند داد.

4: خدمات بیشتر برای آسوده خاطر بودن شما

ما سعی می کنیم که خدمات را تا جایی که می توانیم برای مشتریان خود با کیفیت بالا و تمام و کمال انجام دهیم. بدین صورت اگر به خدمات بیشتری نیاز باشد سرویسکاران ما در انجام آن خدمات دریغ نمی کنند.

5: تماس پشتیبانی با شما برای نظرخواهی نوع خدمات ارائه شده

همچنین می توانید بعد از پایان کار سرویسکار با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و با دادن ارائه نظر در مورد نوع خدمات دهی تشخیص کار موردنظر برای ارتقا دادن خدمات دهی مجموعه ما قدم مهمی بردارید.

لوله های آهنی: بزرگترین عیب این لوله ها این است که زود می پوسند و فرسوده می شوند و جای خود را به لوله های جدید ( پلاستیک – پنج لایه ) دادند و در خیلی از ساختمان ها بالای 10 سال استفاده شده.

لوله های پلاستیک: این لوله ها فایده و عیب هایی دارند.

فایده : وزن کم ، حمل و نقل راحت و نصب آن آسان است.

عیب: انبساط طولی زیاد ( جریان آب گرم باعث افزایش سایز طولی می شود) ، تحمل بیشتر از 20 بار و در سیستم های گرمایشی نفوذ اکسیژن که سبب پوسیدگی و آخر باعث ترکیدگی لوله می شود.

لوله پلیکا: هر ساختمانی به مرور زمان دچار خرابی و نشست می شود و اگر از لوله پلیکا در ساختمان استفاده شد و اگر از جنس مرغوب نباشد بر اثر نشست ساختمان دچار شکستی می شود.

لوله های پنج لایه: این لوله ها نسبت به لوله هایی که در بازار به فروش می رسد بهتر و بی عیب هستند و نکته ای که اهمیت دارد این است فردی که با این لوله ها کار می کند باید دوره آموزشی را بگذراند.

شکستگی لوله ها و نشتی آب یکی از مشکلات امروز مردم است این مشکل بیشتر در خانه هایی که قدیمی هستند اتفاق میفتد.

سبب این شکستگی ها و ترکیدگی لوله ها قدیمی بودن لوله است. با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی لوله های قدیمی جای خود را به لوله های جدید دادند.

با عوض کردن لوله های کهنه می توانید از ترکیدگی و پوسیدگی لوله راحت شوید. این مشکل بیشتر در مناطق سردسیر به وجود می آید که باعث یخ زدگی در لوله ها می شود.

علت شکستگی و نشت لوله ها:

علت شکستن لوله ها مختلف هستند یکی از علت های شایع این است که لوله ای که می گیرد بر اثر فشار آب برای جریان باعث شکستگی و ترکیدگی می شود برای جلو گیری این مشکل اگر دیدید که سال های زیادی از این لوله استفاده کردید زود عوض کنید تا خرابی به بار نیاید.

یکی دیگر از علت ها نشتی های خیلی ریز است که زیاد به چشم نمی آید و به مرور زمان باعث ترکیدگی لوله می شود بهتر است هر چند وقت یک بار لوله های منزلتان را چک کنید.

پیشگیری قبل از خسارت:

یک لوله ترکیده در سیستم اصلی می تواند باعث خسارت شود و تا چند روزی مردم را از خانه هایشان بیرون کند. یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از ترکیدگی و خسارت این است که پیشگیری کنید تا آنجایی که می تونیم دور مخزن های آب سرد را با عایق بپوشونیم یا همان که در بالا گفتیم لوله هایی که چند سال برایتان کار کرده و قدیمی شده را عوض کنید.

تا حدودی می توان از ترکیدگی جلوگیری کرد. اگر این مشکل ترکیدگی برایتان پیش آمد حتما حتما از متخصص کمک بگیرید تا خسارت بیشتری برای شما رخ ندهد.

اقداماتی در به وجود آمدن شکستگی لوله ها :

اگر لوله های شما شکست و باعث هدر رفتن آب شد تا کارشناسان بیایند و مشغول کار شوند. شما کار های زیر را انجام دهید.

1-فلکه آب را ببندید:

شیر فلکه را ببندید این شیر فلکه در کنتور آب است و در آپارتمان ها در زیر سینک وجو دارد آن را به خوبی ببندید و با باز کردن شیر آب ، آب هایی که در لوله است را کاملا خالی کنید . اگر این ترکیدگی در سقف نشان داده می شود و نم و رطویت خیلی زیادی دارد و برآمده است لطفا زیر سقف نروید امکان این که گج سقوط کند زیاد است.

2-سیستم گرمایش را خاموش کنید:

مرکز گرمایش را خاموش کنید پکیج یا هر چیز دیگر را خاموش کنید. اگر گرمایش شما بخاری است عیبی ندارد و بعد شیر آب گرم را باز کنید تا آب لوله ها خالی شود.

3-لوازم الکتریکی را خاموش کنید:

لوازم الکتریکی که مرطوب شده اند مانند لامپ ها مهتابی ها و… را خاموش کنید و به آن ها دست نزنید.

لوله های یخ زده:

وقتی آب یخ می زند منبسط ( پهن – گسترده) می شود و باعث شکستن لوله می شود وقتی این مشکل به وجود می آید که لوله ها محافظت نشوند تا وقتی که یخ داخل لوله آب نشود شکستگی لوله مشخص نیست. اگر آب لوله های منزل شما قطع است و فکر می کنید که به خاطره یخ زدگی است آن را چک کنید.

تا ببینید شکاف یا آسیب دیگری وجود دارد با این کار باید به یک متخصص این کار را خبرکنید. اگر میخواهید قسمت یخ زده را گرم کنید تا کارتان سریع تر انجام شود بهتر است با آب داغ یا مشعل های حرارتی استفاده کنید.

دستگاه تشخیص محل نشت آب:

با کمک دستگاه های تشخیص نشت آب جدید می توان در کمترین زمان محل نشتی آب را به درستی تشخیص داد و از ادامه خسارت جلو گیری کرد. با راه های جدید اقتصادی از راه های قدیم خیلی با صرفه تر است و شکاف یا ترکیدگی که در محل را به خوبی تشخیص می دهد که این کار خیلی راحت است.

به علاوه این کار نشت های خیلی ریز در عمق زمین در همان نقطه را به خوبی تشخیص می دهد. تشخیص ترکیدگی این دستگاه ( با دقت 99%) است که باعث تعجب می باشد که این دستگاه کار کارشناسان را راحت و آسان کرده است.

دستگاه های صوتی که به آن فوق صوتی نشت یاب می گویند توسط متخصصان به کار برده می شود تا محل ترکیدگی را تشخیص دهند.

با کمک این دستگاه های جدی پیدا کردن محل نشتی را و یا شکستگی لوله ساده تر و آسان تر شده و خیلی سریع می توان از خسارت دیگر جلوگیری کرد.

برای این کار با کارشناسان سایت تشخیص کار تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که به شما کمک کنند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی لوله آب تا چه عمقی می رود؟
این دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می توانند تا حدود 40 سانتی متر به عمق رفته و ترکیدگی و نشتی را تشخیص دهد و چگونگی تشخیص آن از طریق امواجی است که ارسال می کند و آن را دریافت می کند با این ارسال و دریافت محل را به طور دقیق تشخیص می دهد. و بیشتر از این نمی توان انتظار داشت.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی لوله آب با دستگاه نشت یاب فقط در سایت تشخیص کار تخصص را از ما بخواهید.

دقت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چقدر است؟

تا حالا شده به دقت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله فکر کرده باشید؟ می توان گفت دقت این دستگاه خیلی زیاد است و هر نشتی ریز و ترکیدگی لوله را نشان می دهد. با به وجود آمدن این دستگاه دیگر نیاز نیست همه جای جای یک ساختمان را خراب کرد و به دنبال نشتی و ترکیدگی لوله بود. دقت این دستگاه آنقدر زیاد است که اگر کمترین نمی در ساختمان رخ دهد نمایش می دهد.

اگر در ساختمان شما رطوبتی دیده شد و شما مشکوک شدید می توانید از سایت تشخیص کار تماس گرفته و در اولین فرصت مشکل شما را حل می کنیم. این سیستم تمام تلاش خود را می کند تا در بهتر انجام دادن آن و بالا بردن کیفیت کار نقشی داشته باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران
جنس لوله:

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران و سایر شهرها متفاوت است و این عوامل مثل جنس لوله به کار برده در لوله کشی این که محل ترکیدگی در ساختمان مشخص نیست و هیچ نم و رطوبت در دیوار یا سقف دیده نمی شود.

این مسئله کار را سخت تر می کنند و جای جای ساختمان را با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کرد تا محل مورد نظر را پیدا کرد به همین دلیل هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تا در موقع عادی بیشتر است.

مشخص نبودن محل بروز نشت آب:

اگر نشت آب در ساختمان شما مشخص نیست و فقط با بالا رفتن مبلغ قبض آب متوجه این مسئله شدید و هیچ ردی در سقف و دیوار اثر نم و رطوبت وجود ندارد به احتمال خیلی زیاد می توان گفت ترکیدگی در کف ساختمان است. در این مورد شما نیاز به یک متخصص حرفه ای تری با تجربیات بالا و با دستگاه ترکیدگی اقدامات را انجام دهید.

در بعضی اوقات نم زدن در سقف یا کف ساختمان محل ترکیدگی را تا حدودی مشخص می کند و با کمک دستگاه محل دقیق ترکیدگی را نشان می دهد تا در موقع درست کردن مشکل و رفع نم و رطوبت به میزان کمتری از دیوار خراب می شود.

بعضی اوقات حتی نیازی به کندن نیست ترکیدگی را برطرف میکنند و جایی که نم گرفته شده را با مواد خاصی که به مواد نانو معروفند مشکل را حل می کنند.

تجهیزات و مصالح:

در انجام کار تشخیص دقیق ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت به وجود آمده ممکن است نیاز به دستگاها و مصالح خاصی جهت بتایی و… باشد. در این صورت هزینه ای در بر می گیرد.

رفع نم و رطوبت بدون خرابی:

تشخیص به وجود آمدن نم و رطوبت خدماتی است که به کمک کارشناسان انجام می شود در زمان ترکیدگی لوله و یا نم در ساختمان دیواره ها و یا در سقف علت آن را کشف می کنند و نسبت به رفع رطوبت سریعا کار را انجام می دهند.

چرا که ترکیدن لوله آب نه تنها باعث هدر رفتن انرژی می شود بلکه باعث خسارت زیادی شده و ممکن است قسمتی از ساختمان فرو بریزد. پس با دیدن کمی نم یا رطوبت خیلی سریع اقدامات را انجام دهید.

خدمات ما برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه :
• تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب در تهرانسرا
• تشخیص نشتی و ترکیدگی در اختیاریه
• تشخیص نم ونک
• ترکیدگی ساختمان در منطقه دروس
• تشخیص ترکیدگی در عباس آباد
• ترکیدگی لوله پیلیکا پردیس
• تعمیر نشتی لوله در محدوده پارک لاله
• بازدید و تشخیص رفع نم و رطوبت
• بازسازی تعمیرات رفع نم و رطوبت

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در سایت تشخیص کار به صورت شبانه روزی انجام می شود و صرفه جویی در هزینه و تضمین کار. تمامی این خدمات در سراسر تهران و البرز برای همشهریان انجام می شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =