تعمیرات لوله کشی آب ساختمان

تعمیرات لوله کشی آب در تهران با اجرا و سرویس لوله کشی تاسیساتی آب و تشخیص ترکیدگی انواع لوله و شیرآلات تعمیرکاران ما به صورت شبانه روزی در شمال ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران خدمات رسانی می کنند.

مهم ترین دلایل برای تعمیر انواع لوله کشی های آب ساختمان
از مهم ترین دلایل نیاز به تعمیرات لوله کشی آب و یا تعویض آن مانند: پوسیدگی لوله ها ، لوله کشی غیر اصولی ، عایق بندی نکردن مناسب لوله ها ، یخ زدگی لوله ها ، استهلاک لوله ها ، به مرور زمان بر اثر استفاده طولانی مدت گرفتگی لوله ها و افزایش فشار ناگهانی در لوله های آب و… می شود.

ممکن است نیاز به تعمیر و تعویض سیستم لوله کشی به دلایل مختلفی که در بالا گفته شد در خانه های قدیمی با سیستم لوله کشی فرسوده باعث بروز مشکلاتی به خصوص نشتی و ترکیدگی لوله های آب ( آب گرم و آب سرد) می باشد.

در این خانه ها لوله ها به دلیل استفاده طولانی مدت از لوله های آب ، قرار داشتن در هوای بیرون از منزل مخصوصا محیط های خیلی خشک و یا خیلی سرد باعث گرفتگی و دچار پوسیدگی و در قسمتی از لوله شکستگی و نشتی به وجود می آید.

در صورتی که لوله های فرسوده به موقع تعمیر و یا تعویض نشوند ممکن است در اثر نشتی باعث به وجود آمدن لکه های نم و رطوبت در دیوار و سقف منزل خود و یا همسایگان شود. در این صورت خسارات و خرابی های بیشتری برای خود و همسایگان در پی خواد داشت که در آن موقع باید رفع نم و رطوبت اقدام کنید.

تعمیر لوله کشی آب:
• اگر لوله کشی خانه ی شما قدیمی است و هر روز قسمتی از آن آسیب می بیند و نیاز به بازسازی و بازدید رایگان دارد …

• اگر به علت زنگ زدگی شدید و رسوب گرفتگی لوله ها با مشکل افت فشار آب مصرفی مخصوصاً در آب گرم مواجه هستید…

• اگر حتی با داشتن پمپ آب و منبع ذخیره آب، با مشکل افت فشار آب زیادی مواجه هستید…

• و یا اگر دوست دارید در نما و ظاهر خانه خود تحول بزرگ و زیبایی ایجاد کنید

روش های تعمیر لوله کشی ساختمان
بهترین راه تعمیر لوله کشی آب سرد و گرم خانه به صورت اساسی با ابزارهای جدید انجام می شود. در حال حاضر ساختمان ها به روش های قبلی دیگر لوله کشی نمی شوند. زمان لوله کشی بسیار کم و سریع تر شده و روش لوله کشی آب بسیار اولی تر شده است.

امروزه بدون بررسی های اولیه و بدون در نظر گرفتن میزان مصرفی ها ، بهینه سازی لوله کشی ، بهترین شیوه های کاهش مصرف آب و مصرف مصالح و مواد اولیه بدون توجه به میزان فشار لازم در ساختمان و نکته های دیگر در لوله کشی و یا تعمیر لوله کشی آب انجام می شود.

تعمیرات لوله کشی آب تنها به لوله کشی در خانه های جدید گفته نمی شود. خوشبختانه روش های مختلفی برای لوله کشی آب به کمک خانه های قدیمی نیز به وجود آمده و با کمترین هزینه و خرابی توانسته اند ساختار قدیمی لوله کشی خانه را تغییر دهند و متحول کنند.

حتی برای تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب هم کمتر به سراغ متدهای قبلی برای اصلاح لوله آسیب دیده می روند و با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین آسیب لوله اصلاح می شود که دیگر حتی نیازی به تخریب و یا استفاده از از ابزارها و تجهیزات زیادی هم ندارد.

به صورت کلی لوله های آسیب دیده و خراب را باید به دو دسته لوله فاضلابی و لوله آب گرم و سرد تقسیم کنیم. به همین ترتیب باید روش تعمیر لوله کشی را هم به دو دسته تقسیم کرد. تعمیرات نقطه ای و یا منطقه ای و تعمیرات کلی و اساسی لوله کشی آب.

تعمیرات لوله کشی آب گرم و سرد بصورت نقطه ای:
در لوله کشی آب گرم و سرد در صورت خرابی فورا تعمیر می شود. بیشترین مشکل در لوله های گالوانیزه و یا آهنی دیده می شوند که عموما در لوله کشی ساختمان های قدیمی مورد استفاده بوده و امروزه دچار پوسیدگی و رسوب گذاری شده اند.

تعمیر نقطه ای این لوله کشی آب ها با عوض کردن قطعات و اتصالات انجام می شود. در صورت سوراخ شدن و یا ترک خوردن قسمت آسیب دیده تعویض می شود. اما آیا به نظر خود شما لوله پوسیده و یا پر از رسوب با تعویض قسمتی از لوله به خوبی تعمیر می شود؟ یا اینکه در آینده نزدیک نباید دوباره قسمتی دیگر را تعمیر کنید؟

این موضوع وقتی مشکل سازتر می شود که بدانیم لوله کشی آب سرد و گرم خانه بخصوص لوله های گالوانیزه با ابزارهای قدیمی لوله کشی شده اند. یعنی کلا زیر ساخت کار شده و برای تعمیر هر قسمت باید قسمتی از ساختمان هم به همراه آن خراب شود و دوباره ساخته شود.

تعمیر لوله کشی آب گرم و سرد به صورت اساسی و کلی
وقتی صحبت از تعمیرات لوله کشی آب گرم و سرد بصورت اساسی و کلی می شود نگران این موضوع می شوید که باید کل ساختمان را خراب کنیم. باید اثاثیه خانه را جمع کنیم و مشکلات زیادی در فکر ما به وجود می آید.

اما به هیچ عنوان اینگونه کار انجام نمی شود. یعنی اگر قرار به تعمیر لوله کشی ساختمان بصورت اساسی است باید به دو صورت این کار انجام شود. یا این که لوله کشی آب گرم و سرد بصورت رو کار انجام شود.

در روش لوله کشی روکار دو حالت وجود دارد:
• لوله کشی آب قبلی ساختمان روکار بوده است:

این کار بسیار ساده تر خواهد بود. یک متخصص حرفه ای اگر بخصوص نیازی به تغییر چیدمان سرویس بهداشتی و شیرآلات نباشد از همان روش قدیمی استفاده می کند و با جمع آوری لوله های قدیمی در مسیر همان لوله ها، لوله کشی جدید را انجام می دهد. حتی اگر نیاز به انشعاب جدید هم باشد از نزدیک ترین لوله استفاده شده شروع می کند تا کار تخریب به انجام بده و خرابی رفع کند.

• لوله کشی قبلی بصورت زیر کاری بوده است:

اگر لوله کشی آب گرم و سرد قبلی زیر کار اجرا شده باشد باید بی خیال لوله های قبلی شوید. در این حالت برای تعمیر لوله کشی آب بهترین راه این است که از محل لوله کشی شده اصلی ساختمان لوله کشی در مسیر جدید آورده و بصورت روکار انجام شود. در این حالت تنها نیاز است تا با استفاده از دلرهای سنگین و یا هیلتی ها چند سوراخ در ساختمان جاگذاری شود و لوله کشی روکار انجام شود.

قابل ذکر است برای لوله کشی روکار تفاوتی ندارد نوع لوله گالوانیزه باشد، پلیمر و یا 5 لایه باشد هرچند بهتر است لوله کشی روکار با لوله پلیمر و یا لوله 5 لایه انجام شود.

نکته بسیار مهم در تعمیر لوله کشی روکار ساختمان این است که لوله کشی را هم می توانید به صورت سنتی وهم به صورت لوله کشی کلکتوری انجام دهید.

نکته مهم در لوله کشی آب سرد و گرم
اما برای لوله کشی آب گرم و سرد به صورت سقفی تنها یک راه وجود دارد و آن هم این است باید یک نقشه لوله کشی جدی داشته باشید. اگر لوله کشی قبلی شما زیر کار بوده که هیچی باید آن را فراموش کرد.

ولی اگر به صورت رو کار بوده برای بهتر شدن نمای ساختمان لوله های روکار را جمع کنید و از لوله کشی های زیر سقفی استفاده کنید.

چگونه بدانیم که تعمیر لوله های خانه باید به چه شکل باشد؟
شاید برای شما بعد از این مسئله این سوال پیش بیاید که با این توضیحات بهترین راه برای تعمیر لوله های خانه شما چیست؟

در نظر داشته باشید که عوامل زیادی در انتخاب روش تعمیر لوله ها در خانه دارید که مهم ترین آنها را می توان: هزینه مورد نظر، نوع لوله کشی قبلی خانه، میزان فرسودگی و یا خرابی لوله ها، هدف تعمیرات لوله ها و حتی میزان متراژ لوله کشی مورد نیاز را نام برد.

انتخاب تعمیرکار حرفه ای از نون شب هم واجبتره!!
سرعت کار تعمیرکاران لوله کش اهمیت بسار بالایی در انتخاب شما خواهد داشت. برای تعمیرات لوله کشی خانه حتما باید یک تیم تعمیرکار و متخصص کامل را برای خود انتخاب کنید. تیمی که هم تجهیزات کافی داشته باشند، هم افراد کافی و هم مهارت مختص کار را داشته باشند. کار را تمیزتر و سریع تر انجام دهند که این کار خیلی تاثیر زیادی در ساختمان دارد.

تیم تشخیص کار با سال ها تجربه و تخصص در این زمینه و تعمیرات خانگی با بهره گیری و توانایی بسیار بالا و با انجام ابزارهای روز لوله کشی و تعمیرات لوله کشی آب آخرین فناوری و امکانات این نگرانی های شما را برطرف می کند.

ویژگی مجموعه تشخیص کار
شما می توانید بدون نیاز به بررسی و کارشناسی تنها با یک تماس با متخصص ما تمامی هزینه و جزییات روش هایی که می توانید به کار بگیرید تا بهترین نتیجه را از تعمیرات لوله کشی آب ساختمان خود را در نظر بگیرید

تیم ما در سایت تشخیص کار با در اختیار داشتن انواع تجهیزات و دانش امروزی در کمترین زمان و سرعتی و با کیفیت تضمینی کار شما را با کمترین میزان خرابی بر عهده می گیرند. فقط کافیست با این شماره که در صفحه ثبت شده است تماس بگیرید.

تا کمتر از چند ساعت درخواست شما بررسی می شود و مشاوره از تعمیرکاران ما به صورت رایگان است.

Facebook
Twitter
LinkedIn

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =