تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در تهران در سایت تشخیص کار با کمک بهترین تشخیص کاران از سراسر تهران به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و بدون تعطیلی انجام می شود.

شما هم با این مشکل سرو کار دارید امروزه در هر خانه ای این مشکل کمتر یا بیشتر وجود دارد و باعث نگرانی های خیلی از مردم شده است ما قصد داریم در سایت تشخیص کار برای شما راه حل اساسی به شما کاربران بدهیم تا بتوانید به خوبی مشکل خود را در کوتاه ترین زمان حل کنید.

نگران هیچ چیز نباشید. ما می دونیم که این مشکل باعث به وجود آمدن نم و رطوبت در دیواره ها و خانه هایتان می شود و شما دغدغه لوازم و اثاثیه خود را دارید و هر کس هم باشد نگران می شود. ترکیدگی لوله ها اتفاقی است که باعث مشکلات ساختاری و سلامت مردم و وجود نم و رطوبت در محل کار یا زندگی می شود.

ما در سایت تشخیص کار به شما قول می دهیم که همراه شما باشیم و هیچ خسارتی به خانه و لوازم خانه شما وارد نشود. فقط توجه کنید تنها کاری که می کنید خیلی زود و سریع با دیدن نشانه های مثل نم و رطوبت با ما تماس بگیرید.

 

تجهیزات تشخیص ترکیدگی لوله آب چه کمکی به ما می کند؟
شاید برای شما هم پیش بیاید که پیدا کردن محل نشت برای شما مشخص نباشد و می توان گفت شاید با وجود مانع هایی مثل کف پوش ها ، کاشی و سرامیک ها ، دیوارها و کابینت ها باشد.

اینجاست که می توان گفت نا امید نشوید. سایت تشخیص کار با خدمات تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه کار شما را راه بیاندازد. چرا که تجهیزات تشخیص ترکیدگی لوله و نشت به صورت پیدا کردن محل نشتی در ساختمان بدون هیچ خرابی انجام می شود.

مشکلات نشت و ترکیدگی لوله های آب :

یکی از مشکلات رایج این لوله های وجود پنهان بودن نشتی آب در لوله هاست:

• ترکیدگی لوله آب را می توان با زیاد شدن قبض آب و مبلغ بیش از اندازه آن و مدیریت در خانه را بهم زد.

• ترکیدگی لوله در سیستم گرمایشی ( پکیج ) می تواند محیط گرم و نرم خانه شما را دچار مشکل کند .

• ترکیدگی در لوله های اصلی می تواند باعث نشست زمین در پارکینگ ها ، حیاط ، باغ ها ، ویلا ها و خانه های شما بشود.

• ترکیدگی داخلی لوله های آب در سیستم گرمایشی از کف و سیستم گرمایشی در پکیج باعث خسارات بزرگی و مشکل قابل توجه این است که این ترکیدگی پنهان باشد و خرابی به بار میاید.

• شما و خانواده تان دچار بیماری و حساسیت هایی و…. از وجود نم و رطوبت به شما وارد می شود.

• محل بروز نشتی می تواند محل مناسبی برای لانه کردن حشراتی باشد که در محیط تاریک در دیوارها باعث رشد و زیاد شدن آن ها شوند مخصوصا سوسک.

• نشت در موتور خانه ها می تواند باعث کم شدن فشار در سیستم شود و این یک نشت پنهان در موتور خانه است. برای پیدا کردن نشت های پنهان کار کمی دشوار است. ولی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب این کار در کمترین زمان ممکن حل می شود.

• نشت آب یک چیز کوچکی به نظر ما می رسد. ولی به سرعت می تواند باعث یک مشکل خیلی بزرگ و با هزینه خیلی بالا تبدیل شود.

تمام این مشکلاتی که گفته شد با یک تماس ساده حل می شود. هر وقت این مشکلات را داشتید با ما تماس بگیرید.

 

روش های قدیمی تشخیص ترکیدگی لوله:

روش سنتی:
روش های زیادی برای تشخیص ترکیدگی لوله وجود دارد تعمیرکاران سنتی برای پیدا کردن محل نشتی مورد نظر آن محل را می کندند و محل نشت را پیدا می کردند. اما دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب این مشکل را حل کرده و بدون هیچ خرابی و خسارتی این کار را برای شما حل می کند.

روش های پیشرفته و جدید تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

موارد زیر چهار روش از تکنولوژی پیشرفته ترکیدگی لوله است که محل را در عرض مدت کم مشخص می کند.

1. دوربین های حرارتی تصویری
2. دستگاه مافوق صوت تشخیص ترکیدگی لوله
3. گازهای ردیاب
4. دستگاه نویز کورلاتور

1. دوربین های حرارتی تصویری:
این دوربین ها برای نمایش هر گونه نم و رطوبت و گرما از دیوار یا کف ساختمان را پیدا می کند و مسیر خط لوله های سرد و گرم را با استفاده از اسکن حرارتی را از هر سطحی بررسی می کند.

2. دستگاه مافوق صوت تشخیص ترکیدگی لوله آب:
از این دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله برای تشخیص محل دقیق ترکیدگی از طریق گوش دادن مشخص می شود. یعنی به وسیله این دستگاه می توان محل نشت داخلی و خارجی را با عمق 2.5 متر از سطح زمین تشخیص داد با این دستگاه محل دقیق را بدون حفاری و کنده کاری دیوارها ، پارکینگ و باغ ها را پیدا کرد.

3. گاز های ردیاب:
این دستگاه گازهایی از ترکیب هیدروژن و نیتروژن هستند. این گاز در یک فشار به سمت لوله ها می رود. از این گازها می توان کوچک ترین نشتی های آب را مشخص کرد.
برای اینکه مولکول های گاز کوچک تر و سبک تر از مولکول های آب هستند و بعد از وارد شدن گاز از محل نشت به بیرون رانده می شوند. ( این دستگاه نشت های خیلی ریز و کوئچک را به خوبی انجام می دهد ).

4. دستگاه نویز کورلاتور
این دستگاه برای تشخیص ترکیدگی در لوله های اصلی شبکه آب زیر زمینی استفاده می شود و تا طول 600 متر استفاده می شود. این دستگاه ها محل نشت و جهت آن را در منطقه های بزرگ مانند: پارکینگ ها ، جاده ها ، فرودگاه ها و مزارع از آن استفاده می کنند.

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه باعث صرفه جویی در هزینه و تخریب کمتر نسبت به روش های سنتی تشخیص ترکیدگی و نشت لوله های آب می شود.

مزایای دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب:

 نشت لوله را بدون خرابی تشخیص می دهد.
• محل نشت را در یک متر مربع در سطح زمین مشخص می کند.
• باعث کاهش در هزینه های قبض آب شما می شود.
• از آسیب دیگی بیشتر ساختمان شما جلوگیری می کند.
• از بیشتر شدن خرابی در اندازه مورد نظر جلوگیری می کند.

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت در سایت تشخیص کار در مکان های مختلفی آماده به خدمت رسانی است. از جمله: خانه ها ، ویلا ها ، مراکز دولتی ، آپارتمان ها ، مراکز تجاری و…

می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید ما در تمام نقطه تهران و شهرستان ها و استان البرز به شما خدمات رسانی می کنیم.

خدمات ما :
• تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه
• رفع نم و رطوبت
• نصب لوله کشی
• تعمیر لوله های فاضلاب و لوله آب
• رفع گرفتگی لوله ها
• نصب سیستم های گرمایشی
• و….

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه حرفه ای و مدرن توسط بهترین سرویسکاران در تهران انجام می شود. سرویسکاران ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشند.

سرویس کاران ما بعد از اولین تماس شما در کمتر از نیم ساعت اعزام می شوند.

Facebook
Twitter
LinkedIn

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =