تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران

تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران با کمک تشخیص کاران همیشه آماده در سراسر تهران از جمله شمال و جنوب و همچنین شرق و غرب تهران می باشند.

یکی از معضلات اساسی انسان هایی که در مجتمع ها ، ساختمان ها ، برج های مسکونی و منازل شخصی زندگی می کنند مشکلات تشخیص ترکیدگی لوله را دارند که باید هزینه بسیاری ساکنین بابت برطرف کردن آن بپردازند.

بزرگترین مشکل مردم در لوله کشی ساختمان

یکی از مهم ترین مشکلات ترکیدگی لوله ها می باشد که باعث خسارات های فراوان به ساختمان و واحد مسکونی افراد می شود. در روش های سنتی افراد باید برای تشخیص ترکیدگی و تعیین محل دقیق آن زمان و هزینه زیادی صرف می کردند.

ولی حالا می توانید با استفاده از تجارب و تخصص کارشناسان تشخیص کار در تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران در کم ترین زمان و بدون تخریب و خسارت به بنا و محل دقیق ترکیدگی یا نشتی لوله را شناسایی می کنند و نسبت به رفع آن می توانید با ما تماس بگیرید.

انواع دستگاه ها برای تشخیص ترکیدگی لوله در شمال تهران:

این نوع دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران مدل های مختلفی وجود دارد. از دستگاه های حرارتی گرفته تا دستگاه هایی که با امواج کار می کنند.

دستگاه های حرارتی برای تشخیص ترکیدگی لوله در شمال تهران:

این نوع دستگاه ها که نوعی حرارت سنج محیطی هستند با داشتن فیلترهای حرارتی مختلف امکان تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله های آب ، لوله های موتورخانه ، لوله های پکیج و … به را حتی از پشت دیوار و سطح های مختلف به خوبی تشخیص دهند.

دستگاه مادون قرمز برای تشخیص ترکیدگی لوله در شمال تهران:

این نوع از دستگاه ها برای تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق زمین بسیار مناسب هستند. روش کار این دستگاه ها به این صورت است که دارای یک فرستنده و گیرنده ی امواج هستند که درون یک محفظه کارگذاری شده اند.

این دستگاه با ارسال امواج و دریافت بازخورد آن ها از لوله ها محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را بدون کوچک ترین تخریب شناسایی می کند و این امواج دوباره به دستگاه می رسد و دستگاه این امواج را دریافت می کند و نقطه دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را نشان می دهد.

مزایای دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در شمال تهران:

استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن تخریب نکردن بنا در تشخیص محل ترکیدگی می باشد که خود مشکلات زیاد دیگری را در پی خواهد داشت.

از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها صرف زمان بسیار اندک در مقایسه با روش های سنتی جهت تشخیص محل نشتی و ترکیدگی می باشد ، دیگر مزایای این روش صرف هزینه کمترو جلوگیری از نم و رطوبت ساختمان می باشد.

چرا ما باید از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کنیم؟

اگر تشخیص ترکیدکی لوله ساختمان را به صورت حدس و گمان بخوایم مشخص کنیم اگر محل مورد تشخیص قرار گرفته محل ترکیدگی لوله نباشد باعث خرابی زیادی در فضای ساختمان می شود.

چون در بیشتر ساختمان ها لوله آب در عمق قرار دارد. برای پیدا کردن خرابی و ترکیدگی لوله کار سختی خواهد بود و این باعث خرابی ساختمان و هزینه زیاد برای بازسازی ساختمان باید بپردازید.

امروزه بیشتر افراد برای تشخیص ترکیدگی لوله از دستگاهای نشت یابی استفاده می کنند که تا عمق ۴۰ سانتی متری همچنین محل دقیق نشتی لوله را در اعماق ۱۰ سانتی متر تشخیص می دهد.

چگونه متوجه شویم که لوله های ساختمان ما دچار نشتی و ترکیدگی شده است؟

 • کاهش پیدا کردن فشار اب منزل یا ساختمان.
 • مبلغ زیاد قبض پرداختی در ساختمان ها و غیره.
 • چکه چکه کردن اب از دیواره های ساختمان یا منزل.
 • مشاهده شدن نم زدگی و رطوبت در دیواره های ساختمان.
 • هنگام شب به علت سکوت شب صدای آب به گوش می رسد.

در صورت وجود این گونه مشکل با سرویس دهنده های سایت تشخیص کار در بخش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال تهران تماس بگیرید.

رایج ترین علت های ترکیدگی لوله شمال تهران در ساختمان ها چیست؟

 • فرسوده و قدیمی بودن سیستم لوله کشی ساختمان ها.
 • فشار بیش ازحد آب در سیستم لوله کشی ساختمان به دلایل مختلف.
 • استفاده از لوله های آب و فاضلاب غیراستاندارد و بی کیفیت در لوله کشی ساختمان.
 • لوله های بدون عایق کاری در فصل سرما یا لوله کشی های حیاط که در سطح زمین قرار دارن باعث یخ زدگی می شوند.
 • نشت مواد شیمیایی به اطراف لوله های فلزی باعث واکنش های شیمیایی شده و باعث پوسیده شدن لوله ها نیز می شد.
 • ممکن است نشتی آب و رطوبت از ساختمان همسایه باشد. برای تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله آب باید از کارشناسان با تجربه در این کار کمک بگیرید.
 • زنگ زدگی لوله های آهنی گالوانیزه: درگذشته معمولا از لوله های آهنی گالوانیزه برای لوله کشی ساختمان و شوفاژ استفاده می کردند. که باگذشت زمان ممکن است لوله ها زنگ بزنند و از بین بروند. که این کار باعث نشت نم و رطوبت می شود.
 • ممکن است لوله کش غیرحرفه ای در هنگام حدیده کردن ( رزوه ای کردن سر لوله ها با دستگاه برای اتصالات) اتصالات لوله های آهنی، آن را بی ‌ازحد استاندارد حدیده کرده باشد. زمانی که فشار آب زیاد باشد، باعث نشت آب از محل اتصالات لوله می شود.
 • اگر لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان به صورت استاندارد انجام نشود. گاهی اوقات ممکن است به علت منقبض و منبسط شدن لوله های آب گرم، از اتصالات لوله ها، آب نشت کند.
 • همچنین سپردن لوله کشی ساختمان به افراد لوله کش ساختمان آماتور، احتمال نشتی آب در آینده را افزایش می دهد. چون لوله کش غیرحرفه ای استانداردهای لوله کشی ساختمان را رعایت نمی کند.

اصول نحوه تشخیص ترکیدگی لوله توسط کارشناسان شمال تهران:

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه باید از فرد با تجربه و تخصص بالا از کارشناسان تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران استفاده کرد. هر فرد بی تجربه ای با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب نمی تواند تشخیص نشتی لوله آب را دقیق انجام دهد. برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات نشت یابی لوله های آب هستند. کافی است با ما تماس بگیرید.

با یک تماس هم می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین در اسرع وقت مشکل شما را خیلی سریع حل می کنند.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =