تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه | تضمینی و فوری

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی دیگر از خدمات است که به شما مشتریان در شرق تهران و غرب تهران و تمام مناطق دیگر تهران ارائه می دهیم. تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب ، لوله های حمام ، لوله های آشپزخانه ، لوله های شوفاژ و… همراه با دستگاه به صورت حرفه ای به تشخیص کار بسپارید.

این کار به بهترین روش و با کمترین خرابی و آسیب دیدگی به دیوار و کف خانه انجام می شود.

هدف ما جلب رضایت شماست (در کمترین زمان ممکن ،با نازل ترین قیمت و کمترین خرابی)

دیگر نگران این نباشید که ممکن است ترکیدگی لوله باعث شود تا قسمتی از ساختمان را خراب کنید و هزینه زیادی را متحمل شوید. با داشتن دستگاه های مدرن که به طور دقیق می توانند ترکیدگی را نشان بدهند نیاز نیست که هزینه های زیادی را برای خرابی و سپس تعمیر آن انجام دهید.

هر کدام از موارد زیر اگر برای شما اتفاق افتاده بدانید که لوله های منزل شما دچار نشتی و یا ترکیدگی شده است:

• اگر لوله های آب ساختمان شما دچار نشتی شده اند و خانه ی شما بوی نم و رطوبت دارد.
• اگر مبلغ آب شما چند ماهی است که زیاد می شود.
• اگر دور کنتور آب شما همش نم دارد و آب جمع می شود.
• اگر سقف شما آب می چکد.

خدمات تشخیص کار برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:
• تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب در شرق تهران
• تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله های حمام ، آشپزخانه و… در شرق تهران و کل شهر تهران
• نشت یابی قسمت های مختلف لوله های موتور خانه و لوله فاضلاب
• علت بوی بد و رفع آن در کل شهرستان ها
• تعمیر ترکیدگی و نشتی انواع لوله های آب
• رفع شوره و نم گچ کاری مجدد در صورت نیاز

سایت تشخیص کار با داشتن بهترین سرویسکاران در تهران و البرز در سریع ترین زمان و در اسرع وقت در محل موردنظر حاضر شده و تمامی مشکلات مربوط به گرفتگی لوله ها را انجام می دهد.

از این به بعد هر گونه مشکلی در سیستم لوله کشی منزل شما رخ داده هست می توانید فقط با یک تماس مشکلات را برطرف کنید.

با داشتن کمترین قیمت و با کیفیت ترین توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان خود را کسب کنیم.

مهم ترین اهداف ما کسب رضایت مشتریان از خدمات ما بوده و هست. در همین راستا برای ارتقا دادن نهاد مشتری بر آن شدیم که خدمات دوباره برای مشتری را به صورت رایگان انجام دهیم.

چرا لوله ها دچار نشتی می شوند؟
• حدیده کردن ( دستگاهی است که روی لوله ها رزوه می اندازد یا همان پیچ انداختن در قسمت سر لوله ها ) بیش از حد لوله ها
• قرار گرفتن لوله های آهنی در خاک رطوبت یا آهکی
• قرار گرفتن دو لوله ی غیر هم جنس در کنار هم باعث واکنش شیمیایی و خوردگی آنها می شود.
• شل شدن لوله های آب در شوفاژ

چرا باید رفع گرفتگی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام شود؟

برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله حدس می زنیم که آن جا مکان آسیب دیده است و جست وجو می کنیم و همان قسمت را می کنیم ولی چون نشتی و ترکیدگی زیاد است و لوله ها هم در عمق قرار دارند به سادگی نمی شود محل دقیق ترکیدگی را تشخیص داد و مشکل را حل کرد این کار چندان ساده نیست و باعث آسیب و تخریب زیادی در خانه می شود.

برای جلو گیری از این مشکلات و خرابی ها امروزه با پیشرفت تکنولوژی مدرن برای تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله ها از دستگاه هایی استفاده می شود که کار را برای کارکنان راحت تر می کند و همچنین به خانه شما آسیب زیادی وارد نمی شود و در وقت و هزینه بسیار صرفه جویی می شود.

نگران هیچ چیز نباشید تکنولوژی های مدرن که هر روز می گذرد باعث آسایش بشر شده است. اگر فکر می کنید لوله های ساختمان دچار نشتی شده است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به خدمتتان برسند.

نحوه کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله :

این دستگاه با امواج کار می کند و دارای یک محفظه است که به صورت کپسول کار گذاشته شده که آن کپسول را در نقطه مورد نظری که شک در نشتی آب دارید بگذارید و حرکت دهید تا امواج به طرف جریان آب در لوله برود و با امواجی که به دستگاه بر می گردد بررسی می شود که این نقطه دچار ترکیدگی یا نشتی آب است یا نه؟

این دستگاه مکان دقیق ترکیدگی را به راحتی و سریع به شما نشان می دهد و دیگر نیاز به راه و روش قدیمی نیست که مدت ها باید صبر می کردیم و با خرابی زیاد ان هم شاید نقطه مورد نظر را پیدا نمی کردیم.

ویژگی منحصر به فرد و مزیت مهم این دستگاه:

مهم ترین مزیت این دستگاه برای تشخیص ترکیدگی لوله که به کار میرود پیدا کردن دقیق و نقطه ی محل ترکیدگی است و از خرابی غیر آسیب دیده جلوگیری می کند و باعث می شود که آسیب نمای بیرونی ساختمان جلوگیری شود.

دقت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چقدر است؟
این دستگاه مورد نظر با اختلاف 10 سانتی متر محل مورد نظر را پیدا می کند اگر مواد و مصالح استفاده شده در ساختمان و منزل شما مرغوب و گران قیمت است قبل از تخریب دست نگه دارید و اول با متخصصان ما تماس بگیرید تا با استفاده از این دستگاه مشکل شما را حل کنند.

هزینه ی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به مواردی بستگی دارد مثل متراژ مکانی که باید تخریب شود مقدار آسیب دیدگی در لوله و جنس لوله و نوع کار بستگی دارد اما ما برای اطمینان کار و کیفیت با مناسب ترین هزینه استفاده می کنیم.

استفاده از دستگاه توسط شرکت های لوله باز کنی و تخلیه چاه:
در کشور ما از این دستگاه به طور فراوان استفاده می شود شرکت های لوله باز کنی و تخلیه چاه از این دستگاه جهت پیدا کردن محل نشت آب استفاده می کنند.

میشه گفت که شرکت های لوله باز کنی و تخلیه چاه از پیشرفت و تکنولوژی عقب نمانده اند و وجود دستگاه تشخیص ترکیدگی تاثیر زیادی در حرفه لوله باز کنی داشته با وجود این دستگاه کار بسیاری از لوله باز کن ها راحت شده و می توانند محل نشت را تشخیص دهند.

علت نم و رطوبت ساختمان چیست؟

اگر علت نم و رطوبت ساختمان از نشت و ترکیدگی لوله های آب باشد ممکن است قسمتی از ساختمان شما یا ساختمان همسایگان شما دچار ترکیدگی لوله باشند که باعث نم و رطوبت ساختمان می شود و باید نگران تخریب ساختمان باشید.

اگر نم و رطوبت خیلی زیاد باشد باعث خراب شدن ساختمان می شود باید به سرعت از آن جلو گیری شود.

ولی بعضی از نم ها و رطوبت ها کم دیده می شوند این نشانه ایست که ترکیدگی یا نشتی شاید کم باشد و باید این مشکل را خیلی زود و سریع حل کرد تا دشوارتر نشود اگر شدید شود دچار مشکل خیلی بزرگ می شوید و تخریب زیادی را به بار می آورد.

برای تشخیص این نم و رطوبت می توان از دستگاه استفاده کرد تا سریع تر به نقطه مورد نظر برسید.

چرا اکثر لوله های آهنی (شوفاژ و آب سرد و گرم)پوسیده می شوند؟

در بعضی از ساختمان ها لوله کشی شوفاژ و آب سرد و گرم آن ها از لوله های آهنی استفاده شده است به مرور زمان این لوله ها در معرض نم و رطوبت قرار می گیرند و بعد از مدتی دچار نشتی و ترکیدگی می شود بهتر است قبل از این که دچار ترکیدگی لوله شوید قسمت هایی که در معرض نم و رطوبت قرار دارند را عوض کنید و به جای آن از لوله پلاستیکی (p v c) استفاده کنید.

توجه!!! مشکل ساختمان شما حل می شود و جای نگرانی نیست زیرا ما متخصص ( دلیل تشخیص نشتی آب ، چکه ، نم و رطوبت هستیم)

مناطق تحت پوشش خدمات تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله در غرب تهران
تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران
تشخیص ترکیدگی لوله در شمال تهران
تشخیص ترکیدگی لوله در جنوب تهران
تشخیص ترکیدگی لوله در مرکز تهران

سرویس دهی کمتر از 1 ساعت به سراسر استان تهران با دستگاه تشخیص دقیق ترکیدگی لوله انجام می گردد.

دلایل شایع مشاهده شده در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

اگر بخواهیم دلایلی که همیشه مشاهده می شود در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را نام ببریم می توانیم به وارد شدن فشار زیاد از طریق سیستم به لوله ، ترکیدگی لوله به علت کهنه شدن یا وارد نمودن آسیب عمدی به لوله اشاره کرد یکی از مهم ترین دلیل ترکیدگی یخ زدگی لوله ها در شرایط آب و هوایی سرد محیط است.

آسیب دیدن یک لوله و آن هم از نوع ترکیدگی لوله در سیستم اصلی چه در یک زمان کوتاه و چه در زمان طولانی بسیار خطرناک است چرا که یک خط لوله با ترکیدگی پشت سرهم به راحتی می توان مردم را برای چند روز یا چند ساعت طولانی بدون آب بگذارد و این باعث بسته شدن راه و قطع اتصال منطقه می شود و خسارت زیادی را به اموال و محیط اطراف خود می زند در حالی که اگر زود اقدام کنیم با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله می توان از این فاجعه جلوگیری کرد.

ترکیدگی لوله ها بر اثر فشار وارد شده بر بدنه:

ترکیدگی لوله ها بر اثر فشار یکی از علل رایج است در زمان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و فشار وارد شده بر بدنه مخصوصا در لوله آب است همیشه باید در خانه خود به این نکته توجه کنید وقتی لوله های آب مسدود می شوند آب شروع به فشار به بدنه می کند تا زمانی که لوله ها دیگر نمی توانند این فشار را تحمل کنند و ترکیدگی صورت می گیرد.

برای بررسی این موضوع می توانید در خانه خود شیر آب را در وان حمام یا آشپزخانه خود باز کنید اگر فشار آب کم بود و شیر دوم را باز کنید اگر آب نیامد یا از اولی کمتر بود احتمال ترکیدگی لوله هایتان است چرا که این لوله مسدود یا لوله نشتی در سیستم منزل شما وجود دارد.

برای تشخیص ترکیدگی انواع لوله منازل و ساختمان می توانید از سرویسکاران سایت تشخیص کار کمک بگیرید. با داشتن بهترین و مدرن ترین دستگاه ها می توانید در سریع ترین زمان و با کمترین خرابی هر گونه مشکل را برطرف کنید.

Facebook
Twitter
LinkedIn

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 11 =