تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار می کند؟

Small caption goes here

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار می کند؟
۴٫۹ (۹۷٫۷۸%) ۱۸ vote[s]

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و نحوه کار کردن آن

تا حالا شده به این فکر کنید که دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار می کند؟ و آیا مورد اطمینان است؟ این دستگاه برای تشخیص ترکیدگی لوله آب استفاده می شود و انواع مختلفی دارد که در این مقاله به چگونگی کارایی دستگاه ترکیدگی لوله می پردازیم لطفا با ما همراه باشید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود انواع دستگاه های پیشرفته در زمینه رفع نم و رطوبت و بوی فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی و آسانی انجام می شود، که مکان دقیق مورد نظر را تشخیص می دهد.

مهم تر از همه این است که دیگر مثل گذشته لازم نیست ساختمان ها و دیوارها را تخریب کرد و به دنبال ترکیدگی و نشت لوله بود. امروزه با پیشرفت دانش و به وجود آمدن این دستگاه های پیشرفته احتیاجی به کندن و تخریب ساختمان نیست. با این دستگاه ها می توان به راحتی رطوبت و نم ساختمان را به خوبی پیدا کرد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

برای پیدا کردن تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه شرکت ها و سایت های زیادی وجود دارد که یکی از آن ها سایت تشخیص کار می باشد که لوله بازکنی و تخلیه چاه را هم برعهده دارد.

این سایت با داشتن متخصصان با تجربه در حیطه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی لوله آب با داشتن افرادی با مهارت های بالا می توانند این کار را به آسانی برای شما انجام دهند.

شماره تماس همراه: ۰۹۱۲۸۶۰۴۸۳۸ پاییزی

شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: ۲۶ ۶۸ ۵۸ ۴۴ ۰۲۱

چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

علت ترکیدگی لوله آب ساختمان:

ترکیدگی و نشت لوله آب ساختمان دلایل های خیلی زیادی می تواند داشته باشد. بیشتر افراد با این مشکل مواجه هستند. که دلیل این مشکلات می تواند از بی توجهی کارشناسان تازه کار باشد.

که کار کردن با لوله ها را وارد نیستند و دانش کافی را آموزش ندیده اند و یا خانه ها بسیار قدیمی است و لوله ها و اتصالات عمر خود را کرده اند و باعث ترکیدگی و نشتی ساختمان می شود و در آخر اگر به آن توجه نشود و یا بعضی از لوله های تو کار از خود هیچ علائمی بروز نمی دهند و باعث تخریب ساختمان ها و سقف و دیواره ها می شود.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

 

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله :

تشخیص ترکیدگی لوله آب روش های زیادی دارد. بعضی از این روش ها توسط افراد با تجربه قابل تشخیص است. اما گاهی این ترکیدگی علائم و نشانه ای ندارد که حتما باید از افراد کاربلد و پیشرفته کمک گرفت تا بتوانید خیلی سریع این مشکل را حل کرد و اگر دیر برسید باعث تخریب ساختمان شما می شود و هزینه های بسیار بالایی را در بر دارد.

 

ترکیدگی لوله بر اثر فشار آب زیاد:

یکی از دلیل های که به وفور دیده و شنیده می شود تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و فشار وارد شده بر لوله های آب می شود. شما همیشه باید در خانه خود برای جلوگیری از ترکیدگی لوله ها توجه داشته باشید. وقتی لوله های آب بسته یا مسدود می شوند آب می خواهد راهی پیدا کند تا از این لوله ها جاری شود و با تلاش زیاد این جریان و فشار وارد شده باعث می شود لوله مقاومت خود را از دست بدهد و ترکیدگی لوله و نشتی لوله به وجود بیاید.

اگر فشار آب در حمام و شیر آب هایتان احساس کردید این به این معنی است که یکی از لوله هایتان مسدود شده است. برای مشاهده و بررسی این موضوع می توانید شیر آب حمام و آشپزخانه خود را باز کنید. اگر فشار آب وقتی که شیر دوم را باز کردید کمتر بود احتمال دارد یکی از لوله های آب شما دچار ترکیدگی و نشتی شده باشد.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چطور انجام می شود؟

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

 

یکی از بهترین دستگاه ها برای تشخیص ترکیدگی لوله مشاهده و تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله بدون نیاز به کندن و تخریب ساختمان است. کندن نقطه مورد نظر بسیار کم و ناچیز است. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با توجه به هزینه های سنگین بررسی و بازسازی محل ترکیدگی لوله کاملا صرفه جویی می شود.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با امواج کار می کند. این دستگاه به کمک گیرنده ای قوی و فوق حساس دارد که حتی کوچک ترین امواج را تشخیص می دهد. و این امواجی که بر اثر ترکیدگی و نشتی به وجود می آید را دریافت می کند و بررسی می کند و بدون نیاز به تخریب مستقیم ترکیدگی لوله را دقیق به شما نشان می دهد.

این دستگاه ها این امکان را دارند تا حدود ۴۰ سانتی متر را تشخیص می دهند. از این دستگاه ها نباید بیشتر از ۴۰ سانتی متر انتظار داشت مگر اینکه شدت ترکیدگی لوله زیاد باشد. این دستگاه مخصوص خانه های مسکونی انجام می شود. خیلی کم پیش می آید که لوله بیش از ۴۰ سانتی متر در زیر زمین باشد مگر اینکه در خانه های قدیمی انجام شده باشد.

 

دوربین حرارتی:

دوربین حرارتی یکی از متداول ترین دستگاه ها برای تشخیص ترکیدگی لوله است. دوربین حرارتی با داشتن فیلتر های حرارتی مختلف می تواند نشتی یا ترکیدگی لوله های آب را در مکان های مختلف مانند موتورخانه ، دیوار و … را از پشت دیوار یا کف تشخیص دهد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

 

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله:

• تشحیص ترکیدگی لوله با دستگاه رادیویی شبکه آب
• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک شبکه آب
• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک عقربه ای
• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک تمام دیجیتال

 

شماره تماس همراه: ۰۹۱۲۸۶۰۴۸۳۸ پاییزی

شماره تماس ثابت واحد پشتیبانی: ۲۶ ۶۸ ۵۸ ۴۴ ۰۲۱

تشخیص ترکیدگی لوله در مکان های مختلف:

تشخیص ترکیدگی لوله در قسمت های مختلف متفاوت است. چرا برخی از این ترکیدگی ها مربوط به لوله های آب گرم و سرد می باشد و با یکدیگر متفاوت هستند؟

برخی دیگر از این ترکیدگی ها مربوط به لوله های فاضلاب است باید گفت که قسمت های مختلف این امکان وجود دارد که لوله های کارگذاری شده دچار نشتی شوند که می توان به پشت بام و سقف و موتور خانه مراجعه کرد.

 

چرا بیشتر لوله های آهنی می پوسند؟

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

در بعضی از ساختمان ها لوله کشی شوفاژ و آب گرم و سرد از لوله های آهنی استفاده می کنند. این لوله ها در معرض نم و رطوبت قرار بگیرند بعد از مدتی دچار پوسیدگی می شوند و در آخر دچار ترکیدگی لوله می شود.

بهتر است قبل از این که دچار ترکیدگی لوله شوید قسمت هایی دچار نم و رطوبت شده اند را عوض کنید و از لوله های پلاستیکی استفاده کنید. امروزه در بیشتر ساختمان ها از لوله ای پلاستیکی برای لوله های آب و شوفاژ و …. استفاده می کنند. که بهترین کار همین است.

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

ببخشید تو کدوم مناطق مشا خدمات نشتی لوله آب رو انجام میدید با دستگاه؟

پاسخ

    سلام خدمت شما دوست عزیز – ما در تمام مناطق تهران خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رو انجام میدیدم.

    پاسخ

از سرعت عمل کارتون در تاسیسات و تشخیص ترکیدگی لوله بسیار ممنونم

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با کارشناس