تشخیص نشتی لوله آب تهران و کرج

تشخیص ترکیدگی لوله ها و تشخیص نشتی لوله آب تهران و کرج یکی از مشکلات اساسی افراد جامعه است. اگر خود با اقوام و همسایه ها در رنگ دیوار و یا سقف خود تغییری مشاهده کردید می توانید با یکی از مراکز تشخیص نشتی لوله آب تماس بگیرید و با کمک یک فرد مجرب و با تجربه این مشکل را حل کنید.

و شما مایلید محل دقیق و علت نشتی لوله ها را بررسی کنید و در سریع ترین زمان و کم هزینه ترین اقدام به تشخیص نشتی لوله آب و رفع آن کنید توصیه می کنیم که از سایت تشخیص کار استفاده کنید و از شماره های که در صفحه ثبت شده است تماس بگیرید.

حرفه ای ترین اکیپ تشخیص نشتی لوله آب در تهران و کرج در سایت تشخیص کار

 

تشخیص نشتی لوله آب تهران و کرج چگونه اتفاق میفتد؟

لوله کشی ساختمان در زمستان ممکن است دچار یخ زدگی شود و لوله ها یخ بزنند و این یخ زدگی احتمال ترکیدگی لوله را در لوله بالا می برد و اگر چه عمر لوله ها بالا باشد ممکن است به مرور زمان لوله ها دچار پوسیدگی شوند. لوله های پوسیده بسیار آسیب پذیر هستند و ممکن است ترک بردارند و باعث نم و رطوبت در دیوار و یا سقف شوند.

توجه کنید اگر عمر لوله های ساختمان شما بالاست حتما مجددا لوله کشی را از سر شروع کنید. در صورت گرفتگی لوله های پوسیده هیچ وقت این لوله ها را فنر نزنید چرا که این کار باعث شکستن لوله نیز می شود.

دلیل نشتی لوله آب تهران:

این موضوع بیشتر در لوله های گرم اتفاق می افتد پس از گذشتن از آبگرمکن نشتی صورت می گیرد سرعت انجام واکنش های شیمیایی در آب گرم بیشتر از آب سرد است. این باعث افزایش سرعت و واکنش های شیمیایی می شود و همچنین سرعت روند خوردگی را در لوله های مسی افزایش می دهد.

روش های تعمیر برای انجام و رفع و تشخیص نشتی لوله آب تهران و کرج:

 1. نوار الکتریکی
 2. بتونه های آپوکسی لوله کشی
 3. لاستیک های قدیمی
 4. بلوک چوبی
 5. بست شلنگ
 6. بست لوله
 7. لوله های بافته شده با نرم و مادگی فشاری

دستگاه نشت یاب حرفه ای مخصوص لوله های آب:

 • قابلیت کار کردن با برق و باطری
 • دارای هدفون با کیفیت و حساسیت بالا
 • دارای دو سیستم تقویت صدا به صورت جدا
 • این دستگاه نشت یاب لوله آب امکان حذف فرکانس های مختلف صدا را دارد.
 • این دستگاه نشت یاب لوله فاضلاب امکان نشت یابی نقطه ای و محدوده ای، محیطی را دارد.
 • این دستگاه نشت یاب دارای تقویت کنندگی صدا به همراه کلید کنترل صدای زیر و بم برای فیلترینگ می باشد.
 • این نشت یاب قابلیت نشت یابی هر نوع لوله تحت فشار تا عمق 30 متری به صورت دیجیتال را دارد.

نشت یاب رادیویی دیجیتال آب تهران و کرج:

نشت یاب نویز پیشرفته با سیستم پردازش دیجیتال، سریع، پرقدرت و با دوام در اجرای پروژه های نشت یابی محیطی در شرایط مختلف نشت یابی دقیق لوله های آب با جنس های متفاوت، سبک ترین نشت یاب نویز تمام دیجیتال عملیاتی با قابلیت اتصال به کامپیوتر و ذخیره سازی اطلاعات، نشت یاب حرفه ای انتخابی دقیق و سریع برای نشت یابی محیطی و نقطه ای هر نوع جنس لوله آب می باشد.

دستگاه نشت یاب رادیویی با استفاده از سنسورهای فوق حساس قابلیت نشت یابی خطوط انتقال با قطر بیش از 1800 فلزی و بتن مصلح را دارا می باشد. به دلیل حساسیت و دقت بسیار بالای سنسورهای مخصوص خطوط غیرفلزی این دستگاه امکان کشف محل دقیق گرفتگی و یا شکستگی کامل لوله را دارد.

مشخصات و قابلیت های دستگاه نشت یاب رادیویی:

 • کم حجم، سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • عملکرد خودکار تست باطری و سیگنال
 • دارای صفحه نمایشگر LCD گرافیکی
 • توان مصرفی پایین توانایی 8 ساعت کار مداوم
 • استفاده از دو فرستنده و یک گیرنده با کاربری ساده
 • تست لحظه به لحظه خودکار در شرایط داخلی سیستم
 • امکان عملکرد بر روی لوله های دارای جنس های مختلف تا 6 قسمت
 • دقت بالا در تتشخیص نشتی لوله آب با قابلیت فیلترینگ بالا
 • قابلیت استفاده از باطری خشک و باطری های قابل شارژ به انتخاب کاربر

تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب تهران با دستگاه:

رفع نم و رطوبت دیواره های اتاق کاری ضروری است. چرا که بوی نم و رطوبت برای سلامتی انسان مضر می باشد. دقت کنید که برای رفع نم و رطوبت ابتدا باید از نشت یاب حرفه ای کمک بگیرید که با استفاده از دستگاه نشت یاب لوله آب محل دقیق و یا حتی نقطه ای لوله نشتی داده یا ترکیده را به خوبی شناسایی کند.

 

سپس با رفع نم زدگی و برطرف کردن ترکیدگی و پوسیدگی لوله که بیشتر در مواقع پوسیدگی لوله کشی مجددا انجام می شود. در صورتی که اگر لوله آسیب جزئی دیده باشد با استفاده از مواد نانو لوله ترکیده یا نشتی داده را ترمیم و تعمیر می کنند.

روش کار با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب تهران:

دستگاه تشخیص نشتی لوله آب انواع مختلفی دارد که می توان به مدل های حرارتی که عملکرد آنها بر مبنای حرارت است و مدل هایی که بر اساس امواج کار می کنند، اشاره کرد.

 

نحوه کار دستگاه حرارتی تشخیص ترکیدگی لوله به این شکل است که این دستگاه به دلیل دارا بودن فیلترهای حرارتی نوعی حرارت سنج محیطی را داراست که امکان تشخیص ترکیدگی لوله های پکیج، لوله های آب، لوله های موتورخانه و… را به راحتی از پشت سطوح و دیوار شناسایی می کند.

 

تشخیص ترکیدگی لوله های آب با دستگاه مادون قرمز:

 

نوع دیگر این دستگاه ها، دستگاه های مادون قرمز تشخیص ترکیدگی لوله می باشند که به آنها دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله فراسرخ نیز می گویند. از این نوع بیشتر برای تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق زمین استفاده می کنند.

 

روش عملکرد این دستگاه ها به این صورت است که دستگاه به وسیله فرستنده و گیرنده ای که در درون دستگاه قرار داده شده است، امواج را ارسال و بازخورد این امواج را دریافت می کند بدین ترتیب محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون هیچ گونه تخریبی مشخص می شود.

تشخیص نشتی لوله آب در توالت:

توالت ها از عمومی ترین منابع نشت آب خانه ها و ساختمان ها هستند و معمولا به خاطر این که نشت های آن ها اغلب بی صدا و قابل دید نیستند و مورد توجه قرار نمی گیرند. پژوهشگران به این عقیده رسیدند که بیشتر نشتی ها در توالت به وجد می آید. نشت های بزرگ توالت در هنگامی که در عدم استفاده از توالت و صدای شرشر یا هیس می آید قابل تشخیص است.

برای جستجوی نشت ، درپوش توالت را بردارید و مکانیزم آبریزش آن را بازرسی کنید. سطح آب مخزن نباید بالاتر از یک اینچ زیر بالای لوله سرریز باشد. اگر سطح آب خیلی بالاتر از لوله سرریز باشد، آب به آرامی به داخل لوله سرریز نشت می کند و از زهکش پایین می رود. مشکل یکی از سه مورد زیر است:

 1. سطح آب، خیلی بالا تنظیم شده است.
 2. شناور آسیب دیده و شیر پرکننده آب را قطع نمی کند.
 3. شیر پرا کننده پوسیده شده و نیاز به جایگزینی دارد.

نشت های که باعث مرطوب شدن کل خانه می شوند:

 

بعضی از خانه ها برای کل منزل مرطوب کننده دارند.این تجهیزات در منازل دارای سیستم های گرمایش مرکزی تحت فشار هوا استفاده می شود. این مرطوب کننده معمولا به کانال شومینه متصل است و مستقیما به لوله های انتقال آب، لوله کشی می شود و منبع آن از تجهیزات مخزن آب در اختیار می گیرد.

 

تجهیزات سرریز که در حالتی که شیر پر کننده به علت خرابی بسته نشود ، به فاضلاب و زهکش بر می گردد. این کار باعث نشت نشتی نیز می شود، قبل از اینکه کسی متوجه هدررفتن آب شود. کنترل این نوع تجهیزات باید چند وقت در میان بررسی شود حتی در ماه های گرم سال تا از نشتی و ترکیدگی جلوگیری شود.

 

نشتی های شیر دوش و وان و لوله آب تهران:

 

نشت های شیر دوش بیشتر اتفاق می افتد و تعمیر آن بسیار ساده است. چکه کردن آرام شیر اگر حتی هر دو ثانیه یک بار انجام شود در هر سال 1000 گالن و یا 3.7 متر مکعب آب را هدر می رود.

 

تعمیرات، نیازمند رفع نشتی بر حسب نوع شیر هستند و در خانه ها بیشتر 4 نوع شیر وجود دارد: شیر تراکمی، انواع توپی، انواع کارتریجی و دیسک های سرامیکی، هر نوع شیری روش تعمیر منحصر به فرد خود را دارد. اگر شما با ابزارها آشنا هستید و تعمیرات کوچک خانه تان را انجام می دهید ، می توانید تعمیر نشت های کوچک شیرها را خودتان انجام دهید.

 

چسب دکترپایپ برای رفع نشتی لوله آب تهران و کرج:

محصول تعمیر لوله از چسب دکتر پایپ:

 • یک نوار فایبر گلاس اشباع شده با رزین پلی اورتان
 • قابلیت کاربرد و استفاده برای انواع متریال‌های لوله مانند: پی وی سی ، مسی ، فلزی.
 • ترمیم شکاف‌ها، پوسیدگی‌، زنگ زدگی و نشتی
 • مقاوم در برابر ترکیبات هیدروکربن‌ها، آلی، اسیدی، حلال‌ها، مواد شیمیایی، الکل‌ها، استر، هالوکربن‌ها، آب‌های ناخالص و شور.

مزایای چسب نشت گیر دکتر پایپ:

 1. تعمیر محل نشتی لوله ظرف مدت کمتر از یک ساعت
 2. مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر روش‌ها
 3. سهولت در کاربرد و آموزش آسان در اجرا
 4. قابلیت تعمیر و رفع نشتی لوله
 5. عدم وارد شدن تنش‌های مکانیکی به محل نشتی و عدم گسترش شکاف حاصل از این نوع تنش
 6. رفع نشتی در مکان‌هایی که بعلت عدم دسترسی کافی امکان تعویض یا تعمیر لوله وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با شماره های سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما سوالات را در میان بگذارید.

حرفه ای ترین اکیپ تشخیص نشتی لوله آب در تهران و کرج در سایت تشخیص کار

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =